Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yok Artık Yaaa. Şok Içerisindeyim Şuan Arkadaşlar

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
arkadaşlar bi kaç araştırma yapıyordum. kendi kullanıcımla değil bayan bi kullanıcıyla.
başörtülü bi kişiye rastladım. insan resmi değil de başörtü resmi varya pankartlara falan eklenen. neyse soru sorayım dedim. işte ben çok günahkarım açığım nasıl kapanacağım falan.
birden kapanacaksın dedi. bi erkek de bu arada x kişisi imam seni okuyup üflesin diyo dier taraftan. neyse bu dediğim kıza dedim ki nefsimi yenemiyorum bi kaç ayet hadis söyler misin dedim. dediği laf şok ediciydi aynen kopyalıyorum yazdığını " açık 1 güzel kapanan 1000 güzeldir." bu ayet mi dedim evet dedi :kafaçakma bu arada dedim ayet kuranda yazana deniyo demi dedim ben kuran bilmiyorum dedi. gıybet olmaz isim cisim yok. sonra dedi ki okey oynamayı biliyomusun . evet dedim. gel okey oynayalım dedi. dedim ki senden utanıyorum. okey masasında mı dinini anlatacaksın. ben senden yardım istedim sen okeye çağırıyorsun. sonra çekti gitti. hala şok içerisindeyim. örnnek olsun diye yazdım. hakkınızı helal edin.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
" açık 1 güzel kapanan 1000 güzeldir."

daha güzel olmak için mi kapanmış yani...bi de ayet demiş utanmadan.abi cahillikten olduğunu zannetmiyorum.alaya almış dengesiz...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ya o kadar şey paylaşmış ki dinle ilgili :S
alaya alamaz. okeye çağırdı bi de şoka girdim bu kadar olur mu dedim. keşke hiç denemeseydim

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne diyelim..her tip müslümanla karşılaşıyoruz.bu da ibretlik bi müslüman işte...Allah hidayet versin...

Acem Çevrimdışı

Acem

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bilmediği halde size yardımcı olmak amacıyla atmış işte.:)Ama ayet olmasada doğru bir söz demiş:D
birde bu internet alemi öyle birşeyki konuşursun ama nedir kimdir bilmezsin. Kandırır da kendini hocada hacıda gösterir. Kelse saçı vardır şişmansa zayıfım der. Çirkinse güzelim der. Belki o konuştuğunuzda bayan değildi.:DHaberlerden artık en kral net haberlerini öğrenmek mümkün. Altdatmaca dünyası Allah muhafaza...

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bilmediği halde size yardımcı olmak amacıyla atmış işte.:)Ama ayet olmasada doğru bir söz demiş:D
birde bu internet alemi öyle birşeyki konuşursun ama nedir kimdir bilmezsin. Kandırır da kendini hocada hacıda gösterir. Kelse saçı vardır şişmansa zayıfım der. Çirkinse güzelim der. Belki o konuştuğunuzda bayan değildi.:DHaberlerden artık en kral net haberlerini öğrenmek mümkün. Altdatmaca dünyası Allah muhafaza...
:D:yale
harika bir yaklaşım
-------------
akhi ne güzel söylemiş ne yapacağını işte söylenenleri yapsana:D

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hala şok içerisindeyim. örnnek olsun diye yazdım. hakkınızı helal edin.
hakkimiz yokki helal olsun ama
bu tamami ile senin hic olmadigin kadar bos bir zamanina denk gelmis normal zamanina denk gelse idi cok daha farkli olurdu..takma kafani :)

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
internet alemi aslında çoğu aldatmacalarla dolu tabii ki yukarıda kardeşimin de dediği gibi belkide o sözü söyleyen bayan bile değil ..e zaten yalanda değil benim karşılaştığım birkaç genç kızdan da duymuştum ben bu lafı başörtü suratıma çok yakışıyor onun için örtünüyorum diyenleri ...rabbim müslümanım diyen herkese halis iman nasib etsin ki, neyi ne için yaptığımızın farkında olalım ...

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
bir cok insan yapiyor bu hatayi malesef...
´bilmiyorum´ demek o kadarmi zor??? ama yok .... ya tutarsa hesabi .... salla birseyler belki karsindaki insan fark etmez bilgisiz oldugunu ... bu olay sadece i-net olan bir olay degil... insanlar ´bilmiyorum´ demekten korkuyorlar, ve yalan yanlis seylerle insanlarin kafasi karistiriyorlar...
bu soruyu gercekten bilmeyen birisi sorsa... bu ayetmi diye... karsisindakide evet dese... dogal olarak,soruyu soran kisinin bilgisi olmadigindan dolayi kabullenir, ve bu sacmaligi devam anlatir...
bu sadece bu konu ile ilgili degil !!!

bilmemek ayip degil (yeterki caktirma :D )

kiz oraya okey onamaya girmis, sende ne sorarsin öyle "önemsiz" seyleri ,okey oynamak varkene ...kiz tabi kacar :D

saka bir yana, ALLAH cc öyle insanlari islah etsin , akil fikir versin .......

Üst Ana Sayfa Alt