Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Yeni Üye Kitapsewer

-ibrahim- Çevrimdışı

-ibrahim-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşlerim 'Baş öğretmen Muhammed(sav) ' kitabını satıyorum yanında 1 değil 2 degil 3 deģil 4 te değil tam 12 tane hediye kitap :) bal reklamı gibi oldu biraz :D başöğretmen kitabinı almadanda hediye kitapları gönderirim

Not:yönetici abiler ablalar sitenin reklam kurallarını bilmiyorum reklama giriyorsa silebilirsiniz

M Çevrimdışı

muwahhida Humeyra

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşlerim 'Baş öğretmen Muhammed(sav) ' kitabını satıyorum yanında 1 değil 2 degil 3 deģil 4 te değil tam 12 tane hediye kitap :) bal reklamı gibi oldu biraz :D başöğretmen kitabinı almadanda hediye kitapları gönderirim

Not:yönetici abiler ablalar sitenin reklam kurallarını bilmiyorum reklama giriyorsa silebilirsiniz

Hediye 12 kitabı tahmin ediyorm sanki biraz onlarda sana ücretsiz geldiği için weriyo olabilirmisin acaba :) hediyeleri almasam başöğretmeni hediye werirmisin :kıskıs

I Çevrimdışı

ibni abbas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu kadar kitap ilgisi. Ne güzel. Siteye ilk girişiniz de tuhaf olmuş :) Hoş geldiniz bu arada. Ben foruma uzaktan bakan biriyim ama sizden önce geldiğime göre hoş geldin demek icap eder .

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Öncelikle forumumuza hoş geldiniz, böyle kitapları seven ve okuyan çok nadir insan var, maşaAllah. Hele ki sevip, okuyup, dersler çıkarıp amel edenler ise çok çok nadir. Rabbim sizi dersler çıkarıp amel eden kullarından eylesin, yazmış olduğunuz faydalı konulara ve nasihatlerinize karşı gözümüz ve gönlümüzde ki bağı çözsün ve anlamayı bize kolay kılsın inşaallah. Aynı şekilde bizim yazmış olduğumuz faydalı konulara ve nasihatlere karşı sizin gözünüz ve gönlünüz deki bağı çözsün ve anlamayı size kolay kılsın inşaallah.