Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Yeni Üye Kitapsewer

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun Alaykum yeni üyelere ne gibi kampanyalar mewcut acaba?:)
Yeni üyelere kitap hediyesi yok mu?

Ayrıca kitap infakı yapan warsa kabul ediyorum bilgilerinize tekrardan selamun alaykum :araştırıyorum

KİTAPSEWER MUWAHHİDA

Aleykumselam hoşgeldiniz yeni gelen üyelerimize herhangi bir etkinlik yok maalesef lakin forum da faydalı icraatları olan kardeşlere kitap hediyemiz mevcuttur.Umarım sizler de bu hayra iştirak edip faydalı olursunuz :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

muwahhida Humeyra

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İkimize yetecek kitap wardır herhalde buralarda polemiğe gerek yok :) ben yeniyim hem üç gün misafir sayılırım o yüzden ikram beklerim ( kitap ikramı kitap infaki kitap hediyesi ws.) :teşekkür

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Alketa kardeşim duymasın : )

ipsine bir bak derim : )

muwahhida Humeyra Valla bizde kitap çok seviyoruz Elhamdulillah hassas noktamız ama, Alketa ile hiç infak toplamak aklımıza gelmemişti, bildiklerimizin zekatını vererek Allah azze we celle de yerini doldurdu Elhamdulillah. Siz infak edin zekatınızı verin ki karşılığı güzel olsun biiznillah.)

Önce kitabi bir kazanayim da sonra infak ederiz ya :hmmm:

..
Hesap kiminse benim uzerime kalacak şimdi :confused:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Öyle bir şey yok fake hesap nerden çıktı. Bacı benim arkadaşım ve tavsiyem üzerine sayfaya üye oldu. Evet kitap okumayı çok sever. Böyle bir giriş yaptı. Sıkıntı ne oldu anlıyamadım. Hayr olsun.

:) o zaman ben yanlış anladım hakkınızı helal edin bizimkilerden biri zannettim ip deyince akhi