Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Yeni Fetö Edip Yüksel

O Çevrimdışı

osman20154

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Amerika'da yaşayan sahte peygamber Edip Yüksel Türkiye'de 114 hareketi isimli bir çete kurdu ve bu çete faaliyetlerine hızla devam ediyor. Topladıkları bağışlar muhtemelen Amerika'ya Edip Yüksel'e gönderiliyor.

Pkk lılara yiğit insanlar diyen , Türk devletine terörist diyen , Cumhurbaşkanını ölüm ile tehdit eden , Cumhurbaşkanına ve bir çok değerli insana hakaret eden , hac şehitlerine hayvan diyen bu pislik, Amerika'nın koruması altında olan bu adam muhtemelen Cia ajanı.

Edip Yüksel'in talimatı ile Kuran'da bulunan 2 ayetin şeytan ayetleri olduğuna inanan bu zavallı insanlar bir çete liderine hizmet ettiklerini bilmiyor olabilir ama başları büyük dertte.

Bir çok Cami ye gidip Kuranlarda bulunan tevbe suresinin son iki ayetlerini yırtıyorlar yada kalemle çiziyorlar. Şimdi kurana el uzatanlar yarın Fetö gibi darbe yapmaktan da çekinmezler düşüncesiyle duyarlı müslümanlar Edip Yüksel'i , 114 hareketini ve Edip Yüksel yayınlarını Türkiye'de sürdüren şahısları savcılığa verdi ve Fethiye Cumhuriyet Savcılığında dosya açıldı.

144 hareketi derneği yakında soruşturma geçirecek ve Edip Yüksel'in web sitesi, sosyal medya hesapları Türkiye'de erişime engellenecek.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) yaw he he sensin diyeceksin gececeksin bu tarz zati seytanlari.

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Edip Yüksel'in fikirlerini onaylamam ama konuyu açanı da hiç samimi bulmadım. Öyle bir çalışması olduğunu düşünmüyorum. Edip'im fikirleri kendine itaate değil aksine itaatsizliğe çağrıyor. Cemaat tarzı bir yapı çıkmaz oradan.

Sen Edip'e Akp muhalifi olduğu için mi karşısın yoksa Kuran ve Sünnet'e uymayan beyanlara sahip diye mi? Bence buna bir karar ver önce.. ;)

Türkiye'de asıl örgütlenen yapıların Menzil Cemaati, Cübbeli Anmet ve Cemaati, Süleymancılar, İsmailağa falan olduğunu düşünüyorum. Sence bunlara da soruşturma açılmalı mıdır?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Edip'in cürmü en fazla youtubırlık
Suleymancilara da kermes yeri ver tamam.
Cubbeli tarzi zaten devletin kontrolunde
Devletciler ama orgut cikmaz bunlardan.

Bir ara islamoglunu one surduler
Yeni feto vs diye
O da boş
Fazla anlam yukluyorlar ya da firsat bu firsat diye ortaligi bulandiriyorlar iste ara ara.

.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamı bu kadar abartmayın hanı bırsey degılde ondan sonra

Bak demekkı konusuyormusumda adım heryerde gecıyor dıye kendı kendıne kıbır yapıyor.

Sızıde reklam malzemesı halıne getırıyor.

Üst Ana Sayfa Alt