Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üye Aktivasyonu

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bazı kardeşlere siteyi tavsiye ediyorum mail gitmiyor sık olmaya başladı sorun var galiba. sorun yaşandıkça buraya yazacağım modlar takip ederse sevinirim.

İbn Kayyim el Cevziyye adlı kardeşe aktivasyon gitmedi hallederseniz sevinirim.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aktif hâle getirildi üye.
Bu sorun epey zamandır var. İslam4evere bahsettiğim zaman mail adresi seçiyor demişti.Yani bazı mail adresleri sebebiyle. Fakat bu sorun hal olunması lazım.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bir ayar yaptim, deneme yaptim kendimde calisti, ama bu bir sürec, yinede sorun varsa ve deneme yapip yazan olursa bizim icin iyi olur.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ayar yapmadan önce, çalışmıyor muydu?

Son düzenleme:
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ayar bozulmus abi, hem sunucu firmasindan destek istedim hem de kendim tekrar sifir ayar yaptim. Tabi bunlardan önce cidden sistem tamamen cökmüs. Suan sistem stabil sekilde calismakta elhamdulillah.

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
Abi benimde artık mail kutuma izlediğim konulara cevap yazıldığında yada özel mesaj aldığımda mail geliyor. Önceden gelmiyordu. Şimdi geliyor

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SA BENIM YAKLASIK 2 , 3 AYDIR AKTIVSYON MAILIM GELMEDI YARDIMCI OLURMUSUNUZ

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ama bu gune kadar bu yazıyıda yazamıyordum

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hoş gördük

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum siteyi kuranlardan allah razı olsun mevcut net ortamında böyle sitelere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum onun içinde üye olmak istedim fakat biraz sorunlu bir üyelik oldu ama kardeşler çözmüşler .
Bu forumdaki kardeşler çevremdeki müslümanlara benzediği için bende bu kervana katılmak istedim .

İbn Kayyim el Cevziyye Çevrimdışı

İbn Kayyim el Cevziyye

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum, aktivasyon ile ilgili hebbit kerrih kardese sorunu ben bildirmistim, gordugum kadariyla;

@outlook.com
@hotmail.com
@gmail.com

adreslerine aktivasyon maili gelmiyor. Bununla birlikte yoneticiye mesaj gonderme ozelligi de calismiyordu. Bu sorunlar cozulurse islam-tr'ye uye olanlar da siteden uzaklasmamis olurlar diye dusunuyorum...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Selamun aleykum, aktivasyon ile ilgili hebbit kerrih kardese sorunu ben bildirmistim, gordugum kadariyla;

@outlook.com
@hotmail.com
@gmail.com

adreslerine aktivasyon maili gelmiyor. Bununla birlikte yoneticiye mesaj gonderme ozelligi de calismiyordu. Bu sorunlar cozulurse islam-tr'ye uye olanlar da siteden uzaklasmamis olurlar diye dusunuyorum...
Akhi hosgeldin ya :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Hos bulduk akhi :) Diger mecradan tamamen ayriliyorum, artik burada yazacagim insaallah...
Akhi ayip etti dervis 30 gun nedir? Aslinda dervis iyi adamda orda demokrat cok akhi onlarin icinde senin gibi hakki haykiran adami yerler :) ben gibi olcan 8tane normal soz 2 tane tevhid neyse bosver orayi akhi orasi stres yapiyor burdaki kardesler can sıkıntisini gideriyor.

Üst Ana Sayfa Alt