Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Umma Safiyya Rato All Sisters

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
biz mücahitler ve diger korkaklarin arasindaki en büyük frak sudur..
ben ve diger eslerini cihad ta kaybeden kadinlar , gurur duyoruz ve mutluyuz, cünki ALLAH cc bizim erkeklerimizi diger erkekler arasindan secip ,geride kalan dul mücahit eslerini böyle imtihan ettigi icin ... bize nazaran diger dul esler perisan ve mutsuzluk icindeler..onlar hem bu dünyada cezalarini cekiyorlar hemde ebedi hayatta cekecekler..
ben gururla diyebilirimki , benim beyim müslüman ümmeti icin , müslümanlarin hakki icin , dünya hayatini ve almanyadaki tüm sözde güzellikleri birakip , kizimiz ve benimle birlikte özgür bir dünya da yasamaya , cihad icinde yasamaya karar verdi ...
ailelerimize sunu demek istiyorum ...onun arkasindan yas tutmayin ..cünki ALLAH cc Kuranda söyle buyuruyor...Allah yolunda ölenlere ölüler demeyiniz. Bilakis onlar diridirler. ve ALLAH cc yanindadirlar ve orada en güzel sekilde agirlaniyorlar.
Oglunuzla gurur duyun ve onu örnek alin ...
ben hayatima burada devam etmeye karar verdim ve cihad farz devam yerine getirecegim.
sevgili kardeslerim sizlere tavsiyem ...sizde , size düsen vazifeyi yerine getirin .ve sizde mücahitlere katilin . kolay yada zor , mahremli yada mahremsiz yola cikin . bize tek basina katilan diger bacilarimizi örenek alin .Kadinlarin ne kadar degerli oldugunu burdan baska hic bir yerede böyle hissedemezsiniz ...
buradaki mücahitler hem müslüman ümmetine ,hem eslerine ve cocuklarina karsi , hemde dul kadinlara ve yetim öksüz cocuklara karsi yüklendikleri tüm sorumluluklari yerine getiriryorlar, ALLAH cc onlara emir ettigi sekilde..

YouTube - Ummu Saffiya rato all sisters

hakkinizi helan edin ,egerki birkac yerine yanlis anlamis ve yazmisisem ....

ummu safiyya almanyada görevli bir memurdu , gercek ismi luisa s. olan, ummu safiyya. ,
22 yasindaki javad s. (abu safiyya) YouTube - Abu Safiyya (rh): Er kam, sah und siegte 1/2
isimli bir müslümanla evlenip . müslüman olur...
2009 da ailerine tatile cikiyoruz diye kücük kizi safiyya ile birlikte , cihad uguruna afganistana giderler. abu safiyya 2009 ekim ayinda bir catismada sehit düser (ALLAH cc sehadetini kabul etin )

Üst Ana Sayfa Alt