Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönetim Duyuru Twitter Hesabımız Açılmıştır

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
37 üye okumuş 9 kişi takip etmiş. yüklenin arkadaşlar bu nedir ya. Ben dedim şimdi 10k yı geçmiştir. 10 bile olmamış. millete duyuralım. az gayret hadi

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Usta ne dersin facebookta gösterdiğiniz başarıyı twitterda da gösterecek misiniz?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ya binlerce kişi görüyor kimsenin umurunda değil. 14 kişi takip etmiş. konuyu okuyan üye bile 60 diyo. facebook sayfasından yazdım ordan da bin kişi gördü yok. bu şekilde ne yapılabilirki. hayr istiyorsak destek vereceğiz. bu şekilde olmaz. üzüldüm

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
bilmediğimiz bişey var mı ya : ) adamlar 7/24 devrim yapmaya çalısıyor. organize oluyor. şuan en çok dünyada takip edilen mecra orası. facebook falan değil. az firaset ve basiret sahibi olmalıyız. hesap açmak da 5 dakka yeter ki desteğe azmedelim

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aynen kardeşim baksanıza m. Ali alabora isimli sözümona sanatçı bir kaç twitle gezi parkı fitnesini tüm türkiyeye yaydı

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Boşver ama kim hesap açacak da ya da varolan hesabına giriş yapacak da destek verecek. anca lafazanlık yapalım. daha basit. tekfir ederiz olmadı twitterı da sorumluluk kalkar üzerimizden !

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bende samanpana katılıyorum bu siteyi gerçekten seven kişiler bu davaya katkı olması için ya şahsi yada 3dk bir hesap açarak islamictr twitterini takip eder. Korkmayın istihbarat veya emniyet birimleri size bundan dolayı Şafak baskını yapmaz.

J Çevrimdışı

jihat fisabilillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
youtube facebook twitter ve genel anlamda internet.bunların çok büyük zararları olduğu gibi bizlere hiç olmayacak faydalar da sağlıyor.bir radyoda bir tv de söyleyip yazamayacağımız birçok şeyi buralarda yayınlayabiliyoruz.bugün bunların kullanımında yasal bir boşluk var yarın tedirgin olan laik rejimler buraları bu kadar özgür bırakmayabilir.adeta hepimiz birer aydın doğan olma şansını yakalıyoruz.ayrıca bugünki gençlik klasik medyadansa sosyal medyayı daha çok kullanıyor bu fırsat iyi değerlendirilmelidir.

Üst Ana Sayfa Alt