Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

TV Dizileride bir din haline gelmis degilmi ?

Ö Çevrimdışı

önce iman

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun Aleykum kardeslerim

hem müslümanlari yakindan ilgilendiren konulari gündemi getiriyoruz birde gözden kacirilan ve hatta müslümanlarin bile azda olsa bulastigi bu tv dizileri
Ben söyle bir icerliligine dikatle dizileri izledim seyircilerine neler vermek istedigine cogu zaman hep zinayi gayet insanlar arsi bir siradan iliski gibi gösteriyor.

malum bir topluma yok etmek önce Aileyi yok etmekten baslar .Bir Aileyide yok etmek o Ailenin hayya ve namusuna elden almakla olur.cocuklarimiz sabahlari Tagutun okulunda eyitip eeeee aksamlarida dizi kültürüyle yetisyorlar eeee vakitde olursa ara sirada camiye
Allah bizi böyle gafleten kurtulsun
selamlarimla

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam akhi

benimde en çok yakındığım konulardan biri televizyon bence bir müslümanın evinde bulunmamalı hayırlı bir kanal bilmiyorum ben

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
diziler kültür erozyonuna sebep olurken,aynı zamanda televizyon alışkanlığını körüklediğinden ötürü tv deki haberlere de sorgulanmadan itibar ediliyor.işin bir de bu kısmı var.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
mücahidleri pkklılarla eş tutan bir medya
''Eğer dikkatli olmazsanız, gazeteler sizin mazlumlardan nefret
etmenizi, zalimleri ise sevmenizi sağlar.'' - Malcolm X

bunu tv için de kullanabiliriz sanırım

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
evet kardeşim aynen öyle,zihin kontrolünü 25. kare tekniklerinde veyahut da şarkılardaki gizli seslerde aramaya gerek yok bizzat medya zihin kontrolü yapıyor.

Üst Ana Sayfa Alt