Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Trt Suriye Programı Yapıyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Programi nereye bagliyacaklar tahmin ediyorum.
Sanki birkacgun once baslayan bir savas gibi anlaatiyorlar. Suan yayin devam ediyor

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
11.000 kişinin sistematik olarak öldürüldüğü ilk defa kanıtlandı.
Esadın sonuda kaddafi gibi olacak Allahualem çünkü şama sıkıştı ve bombalama sonucu işini bitirirler.ama ya sonra? allah mücahidlere sabır versin

M Çevrimdışı

Munadil

Üye
İslam-TR Üyesi
o görüntüleri gördükten sonra ışid'le uğraşanlar utanmaları gerektiğini anlamıştır insallah. ışiD'in yaptığı hatalar terörist esed rejiminin işlediği cürümlerin yanında denizde damla gibi.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yok yok. Onlarin döndüğü ve donecegini sanmiyorum. Inkara devam ediyor lar

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
İHH müslüman esirleri ve esir düşmüş insanları kurtarmak için kafirlere münafıklara yiyecek vererek esirleri kurtarmaya çalışıyorlar

bu yolla çok esir kurtardı ama hala duvarları kale gimi olan ceza evinde müslümanlar bulunuyor

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Her ne kadar İHH yönetimi resmi ideoloji ağızı kullanıp el kaide ye terör grubu desede içlerinden tersi şekilde inandıklarını düşünüp hüsnü zan ediyorum. Öyle olmasa bile şu zamanda İHH ya saldırmanın suriyedeki mazlum ve muhtaç müslümanların aleyhinde bir iş olacağı aşikar. Bu kurumun suriyede yürüttüğü maddi yardım faaliyetleri çok yüksek seviyede seyrediyor. İnşaAllah hayırlısı olur.

Üst Ana Sayfa Alt