Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tefekkürlük Videolar..

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Telefondan açılmıyor bu tür videolar galiba cepten girdiyseniz

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Abla dolphin tarayıcı cepte açıyor inşaAllah dene istersen.
Sağol kardeşim de senin Dediğin ne onu bile bilmiyorum ki... Fazla siz gençler gibi bilemiyorum interneti filan, sadece bu siteye girip Msj yazıp okumaktan öteye geçemiyorum. Arada bir de beğendiğim videoları koymayı öğrendim yiğenimden hepsi bu. Ama sizler maşaAllah iyi araştırıyorsunuz herşeyi. Allah ilminizi daha da artırsın

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
su verdigim linke bakabilirseniz biraz yardimci olur
http://androidtr.org/1072/android-i...i-dolphin-browser-nedir-ozellikleri-nelerdir/
Android cihazınız için kaliteli ve ücretsiz bir tarayıcı mı arıyorsunuz? Öyleyse Dolphin Browser tam size göre bir uygulama..
siteden alintidir : )
http://www.uygulamasozlugu.com/2014/03/22/dolphin-browser-nedir-ne-ise-yarar.html
not: benimde anlamadigim konular var/ vardi bilmediklerimi buradan ögrendim:hmmm: ve ögreniyom
Şimdi kardeşim doğru yaptımmı bilmiyom ama " dolphin browser" yı App Store'dan indirdim. Videoları açmak için buradan mı girecem onu pek anlayamadım

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Şimdi kardeşim doğru yaptımmı bilmiyom ama " dolphin browser" yı App Store'dan indirdim. Videoları açmak için buradan mı girecem onu pek anlayamadım

bildigim kadariyla oradan islam tr'ye gitmeniz lazim ayni google'a gider gibi, kardesin dedigi gibiyse çalismasi lazim...