Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Subhanallah Bu Şehidi Tanıyan Var Mı? - Lütfen Bakın

S Çevrimdışı

samudra ambrozzi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
4385Adsiz.jpg

geçenlerde hatırladığım kadarı ile bu sitede bu şehide ait bir foto yayınlanmıştı ADI: HİKMET , MEMLEKETİ: ANTEP (DÜZELTİLDİ) olduğu yazıyordu tanıyan kişi varsa allah rızası için bu şehide ait bilgi versin çok merak ettim

sübhanallah nasılda rabbine gülümsüyor

videoyu izle

ALLAHU EKBER YOLUN YOLUMUZDUR EY SEHID

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sordun Anlatayım inşaAllah. Kendisini yakinen tanımıyorum. Allah azze ve celle bizi umre yaparken ramazanda 2 sene önce tanıştırdı Umrede aynı otelde kalıyorduk orada tanıştık. Ben hayatımda bu kadar kibar latif ve olgun bir insan çok az gördüm. Kendisinden hayırdan başka hiç bir şey görmedim. Kendisiyle tanıştığım andan itibaren beni etkilemiştir. Kendisi uzun yıllar cezaevinde kalmış Bulunduğu yerde çok sevilen bir abi idi. Canı ve Malını ve Ailesini islam için feda etmiş ender insanlardan birisi idi. Onunla tanışıpda ahlakından etkilenmeyen ben bir insan görmedim. Kendisine bir şey sormadığın zaman konuşmaz konuştuğunda da aynı ismi gibi "Hikmet"li konuşurdu. Vallahi çok değerli bir insandı. Selef akidesindendi Allah kendisini sözleri ve amelleri ile doğruladı Şehadeti ve son halide bunun işaretedir. Allah azze ve celle en doğrusunu bilir.

Rabbim Bizleride katına şehit olarak Alsın. Ailesine sabır versin Çocuklarını salih ve salihalardan ve şehitlerden eylesin. Amin

S Çevrimdışı

samudra ambrozzi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sordun Anlatayım inşaAllah. Kendisini yakinen tanımıyorum. Allah azze ve celle bizi umre yaparken ramazanda 2 sene önce tanıştırdı Umrede aynı otelde kalıyorduk orada tanıştık. Ben hayatımda bu kadar kibar latif ve olgun bir insan çok az gördüm. Kendisinden hayırdan başka hiç bir şey görmedim. Kendisiyle tanıştığım andan itibaren beni etkilemiştir. Kendisi uzun yıllar cezaevinde kalmış Bulunduğu yerde çok sevilen bir abi idi. Canı ve Malını ve Ailesini islam için feda etmiş ender insanlardan birisi idi. Onunla tanışıpda ahlakından etkilenmeyen ben bir insan görmedim. Kendisine bir şey sormadığın zaman konuşmaz konuştuğunda da aynı ismi gibi "Hikmet"li konuşurdu. Vallahi çok değerli bir insandı. Selef akidesindendi Allah kendisini sözleri ve amelleri ile doğruladı Şehadeti ve son halide bunun işaretedir. Allah azze ve celle en doğrusunu bilir.

Rabbim Bizleride katına şehit olarak Alsın. Ailesine sabır versin Çocuklarını salih ve salihalardan ve şehitlerden eylesin. Amin

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ VALLAHİ BEN BU VİDEOSUNU İZLEDİM ÇOK ETKİLENDİM

ALLAH ONU PEYGAMBERİNE KOMŞU KILSIN KENDİSİNİDE AİLESİNE VE SEVDİKLERİNE ŞEFAATÇİ KILSIN BİZİDE ONUN YOLUNDAN GİDENLERDEN KILSIN AMİN

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Fazlası vardır, eksiği yoktur.

Ek olarak takribi 3-4 yıl önce hapisteydi, islami davalar yüzünden. Maalesef çoğumuzda olmayan bir özelliğe sahipti.

'Kendisine bir şey sormadığın zaman konuşmaz konuştuğunda da aynı ismi gibi "Hikmet"li konuşurdu'

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
sübhanallah tanımasamda çok sevdim... Gülüşüyle rabbim beni umduğumdan daha çok güzellikle karşıladı siz ne duruyorsunuz hala yerinizde diyor

Zulüm kısmak istediği sesi nâra yapar. Ve bazı ölüler, yaşayanlardan daha yüksek sesle konuşur.malcom x

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanallah siteye yeni üye oldum. Bu şehit ınsallah.benim babam

hoşgeldin güzel kardeşim Rabbimiz ayaklarını sabit kılsın seni babandan daha hayırlı kılsın sizi Firdevsi âlâ da buluştursun. dikkat et kardeşim yükün ağır sorumluluğun büyük ve sonunda Cennet var biiznillah