Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ben actim normal acildi. ahi sen de deneyip ekran atar misin sana zahmet.

Screenshot_2019-12-17-09-21-14-47.png

Aynı hacım

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende de normal açıldı. Bir kısım telefonlarda varken diğerlerinde yok. İlginç bir şey.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Sanırım diğer uzun konularda da durum aynı gibi, bazıları öyle kalıyor bazılarının açılması çok uzun sürüyor. Bu da nesh konusundan;

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191217-140002.jpg
    Screenshot_20191217-140002.jpg
    568.5 KB · Görüntüleme: 99
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ram ile alakalı olmaması lazım, daha uzun konularda sıkıntı yok. Bu sorun bu konuya mahsus bir durum. Sanırım icerisindeki aşırı dipnot numaralandırmasıdır.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.Gelen mail bildirimleri, spam.e dusuyor.Ben spam degil diyorum, inbox.a tasiniyor ama bir sonraki mailde yine ayni sey oluyor. Nasil duzeltebilirim? (Mailim gmail ve web uzerinden aciyorum, herhangi bir engelleme listesi de yapmadim)
Hala ayni sikinti var maalesef =(

Abdulmuizz Fida

Admin
Bir daha cep telefonundan dener misiniz, dipnodları düzenledim.
(Not : Sorun devam etmesi halinde sayfayı yavaş yavaş aaşağı doğru inerek deneyiniz. 33 A4 sayfası )

Son düzenleme:
طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Bir daha cep telefonundan dener misiniz, dipnodları düzenledim.
(Not : Sorun devam etmesi halinde sayfayı yavaş yavaş aaşağı doğru inerek deneyiniz)

Maalesef durum aynı abi, bir kısmı sonradan çok geç geldi ve öyle kaldı;

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191219-010950.jpg
    Screenshot_20191219-010950.jpg
    443 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Abdulmuizz Fida

Admin
Maalesef abi çok geç geliyor devamı;
Ekli dosyayı görüntüle 24695
Bende böyle oluyor bir an , bir saniye sonra yavaş yavaş aşağı indiğimde tekrar geliyor, bir kaç kez böyle oluyor ama sayfa açıyor sonuna kadar. Bu durum Pc de olmayıp telefonda oluyor. sanırım ram ve telefon hafızası ile alakalı bir durumdur. Çünkü normalda 10 - 15 mesaja bölünmesi gereken yazıyı tek mesajda paylaşmışız. Sorun bundan kaynaklanıyor.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Bende böyle oluyor bir an , bir saniye sonra yavaş yavaş aşağı indiğimde tekrar geliyor, bir kaç kez böyle oluyor ama sayfa açıyor sonuna kadar. Bu durum Pc de olmayıp telefonda oluyor. sanırım ram ve telefon hafızası ile alakalı bir durumdur. Çünkü normalda 10 - 15 mesaja bölünmesi gereken yazıyı tek mesajda paylaşmışız. Sorun bundan kaynaklanıyor.
SubhanAllah, toplam 8 GB ram 5 gb civarı kullanılabilir durumda ve 20 gb civarı hafızada yer var. Önceden hiç sorun olmuyordu. Hayırlısı olsun abi yine de ellerinize sağlık, Allah kolaylık versin.. Linkten ulaşamayan olursa diye şuraya da PDF olarak bırakayım inşaAllah;

Ekli dosyalar

• Şefaat Etmek.pdf
    197.8 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Herhangi bir hata yok :) Sadece site yönetimini tebrik ediyorum.
Sitenin tık sayısı çok arttı ve artık Google’da aradığımız konularda site ilk sayfada çıkıyor.

Esad Çevrimdışı

Esad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Herhangi bir hata yok :) Sadece site yönetimini tebrik ediyorum.
Sitenin tık sayısı çok arttı ve artık Google’da aradığımız konularda site ilk sayfada çıkıyor.
Sanırım alexa traffic gibi de bir program vardı ben kullanıyorum popülerliği artsın diye. bu vesileyle bunu da adminler hatırlatırsa güzel olur inşaAllah.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
bu sorunu nasıl çözebiliriz giriş yaparken iki de bir çıkıyor.zar zor giriş yaptım

Ekli dosyalar

• saaa.jpg
    saaa.jpg
    45.1 KB · Görüntüleme: 84
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Telefonlarda da sık sık oluyor. Sadece bende oluyor sanmıştım bacılara sordum onlarda da aynı sorun var

kisacasi anlatayim. mesala site acik kaldi arka planda. 1 saat sonra siteye girmek istediginiz direk acik olan sayfayi tikladiniz, sistem otomatik kendini güncellettiriyor, sebebi ise sisteme yeni bir mesaj yazilma durumundan dolayidir. bilgisayarda 1 kez f5, cep telefonunda ise siteye tekrar elle girmek gerekiyor. Yani olagan birsey bu.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Ben f5 değilde yenilene simgesine tikliyorum yine aynı uyarıyı veriyor.bi daha ki f5 denerim inş
Abi bende de durum aynı, yenileme ile düzelmiyor, sitenin sol üst kısımdaki "anasayfa" veya "islam-tr.net" yazısına basıyorum düzeliyor.

Üst Ana Sayfa Alt