Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hata almiyorum. Ancak yillardir ilk kez; konu ve ozel bildirimleri mail ile almaya basladim =) Bildireyim dedim. Hep olumsuz yorum olmaz, arada da tebrik etmek lazim.

Nasil oluyorsa okurken, hata alıyorum devamında ancak kelimesini görünce ne alaka diye geri sararken okumaya 3. defasında hata alınmadığını okuyabildim: )))

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
=)) Insan sartlanmasi degil mi.. Olumsuz onyargilarimiz, otomatik dusuncelerimiz de boyle onceden olusmus oluyor ya hep.

Forumda çok zaman geçiremiyorum bu tür teknik olumsuz konuları görünce hemen bakıyorum oradan bir şartlanma oluyor olumsuz durumu olumlu yapabilir miyiz diye.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forumda çok zaman geçiremiyorum bu tür teknik olumsuz konuları görünce hemen bakıyorum oradan bir şartlanma oluyor olumsuz durumu olumlu yapabilir miyiz diye.

Tabi ki; sizinki cok normal. Zaten konu basligi, hata alanlar diye.

Ben oradan bir mesaj cikarip, farkli bir noktaya temas etmek istedim sadece. Okudugumuzu anlama, duydugumuzu farkli yorumlama seklinde olan genel iletisim sikintilarimiza.

Yoksa sizin oyle sartlanmaniz tabi ki cok normal.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hala ayni sikinti var maalesef =(
Bugün bu sıkıntıyı düzeltmek için epey uğraştım ancak hala aynı.

Adres listeme, bildirim yapan mailinizi ekledim, olmadı. Sonra silip; o maile cevap yazıp, otomatik eklenmesini sağladım, yine olmadı.

Tüm bildirimleriniz tek bir adresten gelmesine rağmen ve her seferinde Spam değil dememe rağmen hala spamde kalıyor.

Letgo'da da aynı durum vardı, msj bildirimlerinde ancak orada gelen mail adresinde baş kısmında harf farklılıkları vardı. Bu ise birebir aynı adres.

2 senedir hala Gmailim, sitenizin spam olduğu önyargısından vazgeçemedi :)

Son düzenleme:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün bu sıkıntıyı düzeltmek için epey uğraştım ancak hala aynı.

Adres listeme, bildirim yapan mailinizi ekledim, olmadı. Sonra silip; o maile cevap yazıp, otomatik eklenmesini sağladım, yine olmadı.

Tüm bildirimleriniz tek bir adresten gelmesine rağmen ve her seferinde Spam değil dememe rağmen hala spamde kalıyor.

Letgo'da da aynı durum vardı, msj bildirimlerinde ancak orada gelen mail adresinde baş kısmında harf farklılıkları vardı. Bu ise birebir aynı adres.

2 senedir hala Gmailim, sitenizin spam olduğu önyargısından vazgeçemedi :)

Eldekiyle yetinmedik, beteri geldi =) Bu sabahtan beri hicbir abonelik/ozel msj bildirimi gelmemeye basladi. Surekli siteye giris yapmak durumunda kaliyorum. Acaba gecici bir durum mudur?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Eldekiyle yetinmedik, beteri geldi =) Bu sabahtan beri hicbir abonelik/ozel msj bildirimi gelmemeye basladi. Surekli siteye giris yapmak durumunda kaliyorum. Acaba gecici bir durum mudur?

Bende öyle bi sıkıntı yok,hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum.dün geceden beri namaz vakitleri sayfasında sıkıntı var.aşağıdaki hatayı veriyor

28292

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler bazen mesaj atamamanız karşıdaki kişiyle alakalı oluyor...

Üst Ana Sayfa Alt