Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Site Icin Alexa Kullanan Kimler?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum kardeslerim,

Sitemizin hamdolsun daimi kullanicilari son 6 ayda artti (siteyi sahiplenenleri kastediyorum.)

Sizlerden bir ricam olacakti. Alexa diye bir eklenti var bu eklenti kullanildigi zaman sitelerin popülerligi daha da yükselmekte ve bu sekilde site sosyal medya,google gibi alanlarda bir adim daha öne gitmekte. Bu durumda özellikle soru cevapda hazirlanan makaleleri daha cok kesimin görmesine vesile olabiliriz.

Suan sitemiz dünyada 110 binlerde. Ancak özellikle sitemizin daimi kullanicilari bu eklentiyi kullanirlarsa sitemiz daha iyi yerlere gelebilir.

Eklenti temiz, virüssüz bir eklentidir. Eger ki bilgisayarinizi ve telefonunuzu kasmiyorsa kullanabilirsiniz.

Chrome icin direk yükleme linki: burdan buna tiklayip kurabilirsiniz.

Normal bir tarayiciya kurmak icin adres: http://www.alexa.com/toolbar

Sitemiz icin bu eklentiyi kuran arkadaslar cevaba kullandiklarini yazarlarsa diger kardeslerimizi de tesvik edebilirler : )

Sevgiler.

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeslerim,

Sitemizin hamdolsun daimi kullanicilari son 6 ayda artti (siteyi sahiplenenleri kastediyorum.)

Sizlerden bir ricam olacakti. Alexa diye bir eklenti var bu eklenti kullanildigi zaman sitelerin popülerligi daha da yükselmekte ve bu sekilde site sosyal medya,google gibi alanlarda bir adim daha öne gitmekte. Bu durumda özellikle soru cevapda hazirlanan makaleleri daha cok kesimin görmesine vesile olabiliriz.

Suan sitemiz dünyada 110 binlerde. Ancak özellikle sitemizin daimi kullanicilari bu eklentiyi kullanirlarsa sitemiz daha iyi yerlere gelebilir.

Eklenti temiz, virüssüz bir eklentidir. Eger ki bilgisayarinizi ve telefonunuzu kasmiyorsa kullanabilirsiniz.

Chorme icin direk yükleme linki: burdan buna tiklayip kurabilirsiniz.

Normal bir tarayiciya kurmak icin adres: http://www.alexa.com/toolbar

Sitemiz icin bu eklentiyi kuran arkadaslar cevaba kullandiklarini yazarlarsa diger kardeslerimizi de tesvik edebilirler : )

Sevgiler.
bunu kullansak neden dolayı artacak site gelişimi . birde abi kurdum ama taha nın dediği gibi yanda usul usul duruo öyle olsa yeter dimi

Elyesa Abdurrahman

İslam-TR Üyesi
fff.png
SADECE BÖYLE DURUYOR ( TIKLADIGIMDAN AÇILDI EKRAN YADA YUKARDAKİ KUTUCUKTAKİ GİBİ KÜÇÜK )
AYRICA MİZAH AYRINTIDA GİZLİ

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bunu kullansak neden dolayı artacak site gelişimi . birde abi kurdum ama taha nın dediği gibi yanda usul usul duruo öyle olsa yeter dimi

Siralama yükseldiginde bir cok algaritma google siralamasini etkiliyor alexayida ben bunlardan biliyorum dolayisi ile dolayli olarak pozitif etki olacak Allahin izniyle.

Elyesa Abdurrahman

İslam-TR Üyesi
Aslında abi kardeşler bir haftalıgına sosyal medya sitelerinde profil ve kapak fotoğraflarını islam tr net yapsalar herkes yapsa belki 10 15 daimi üye kazanırız normal üyeleri saymazsak inşeallah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aslında abi kardeşler bir haftalıgına sosyal medya sitelerinde profil ve kapak fotoğraflarını islam tr net yapsalar herkes yapsa belki 10 15 daimi üye kazanırız normal üyeleri saymazsak inşeallah

bunun yaninda birde haftada bir de olsa, soru cevapdaki makaleleri profillerde paylasarak, ileti yaparak bu hayra ortak olabilirsiniz.

Internette, bizim görüse yakin olupda sahip cikilmayan sitelerin basinda geliyoruz Allahu alem, bu kadar emegin yaninda :)

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Ben bu eklentiyi chrome tarayıcıya kurdum ve chrome'dan sadece islam-tr'ye giriyorum. (Başka yerlere girmem gerektiğinde ise, alexa yüklü olmayan diğer tarayıcıdan giriyorum)

Tabi bundan maksat, alexa eklentisiyle başkalarına popülerlik kazandırmamak )

Elyesa Abdurrahman

İslam-TR Üyesi
bunun yaninda birde haftada bir de olsa, soru cevapdaki makaleleri profillerde paylasarak, ileti yaparak bu hayra ortak olabilirsiniz.

Internette, bizim görüse yakin olupda sahip cikilmayan sitelerin basinda geliyoruz Allahu alem, bu kadar emegin yaninda :)
Yazık vallahi abi internet bence şuan en büyük davet aracı yani bunu bizim bilipte bişeyler yapmamamız çok üzücü . Yani internete genel olarak bakarsak şuan insanlığı dahada sapıklaştırıyor youtubea girince ne kadar pis videolar karşımıza çıkıyor kafirler silahla dünyayı sardı (alacazda inşeallah) peki nasıl olurda interneti sarmalarına izin veriyoruz vallahi çok çalışmak lazım kalem cihadı internette geziyor

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ben bu eklentiyi chrome tarayıcıya kurdum ve chrome'dan sadece islam-tr'ye giriyorum. (Başka yerlere girmem gerektiğinde ise, alexa yüklü olmayan diğer tarayıcıdan giriyorum)

Tabi bundan maksat, alexa eklentisiyle başkalarına popülerlik kazandırmamak )

bu isin takva yönüdür ve her yigidin yapabilecegi bir is degildir. Helal olsun. Allah razi olsun.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Peki bunu nasıl öğrenecem yani kendi telefonuma uyumlu mu diye?
Yani telefonum aslında yeni bir model ama bilmiyorum olur mu?

samsung 4-5 ve üstü, iphone 5 ve üstü ve bu düzeyde olan telefonlarda sorun cikaracagini sanmiyorum ahi. Yinede deneyip görürsünüz kasarsa zaten kaldirmak zorunda olursunuz.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hakkinizi helal edin, benim hic aklima gelmedi, normalde cepden siteye girmedigim icin düsünmeden yorum yaptim. Suan baktim eklenti yok ve siz de yüklemeyin yanlis bir eklenti ekleyip virüs bulastirmayin resmi sitesinde de göremedim. Eger bulursam buraya direk link veririm insaAllah.

Üst Ana Sayfa Alt