Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Şirk, Bid'at ve Hurafeli Bâtıl İnançlar

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şirk, Bid'at ve Hurafeli Bâtıl İnançlar

Repentant Çevrimdışı

Repentant

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim idrak edemediğim şey bunların çıkış noktası,ilk nasıl başlamış acaba bunlar,hadi geri kalanlar sürü psikolojisiyle devam ettiler,bu ilk akımı başlatanlar ne düşündü onu çok merak ediyorum hakikaten.

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şirk ve Bid'atın çok fazla olduğu bir ülkedeyiz malesef bu millet Tevhidi tam anlamıyla idrak edebildiği an bir uyanış olacaktır şuanda bile genç nesil arasında Tevhidi bir uyanış gözlemliyorum özelikle tarikatlardan ayrılıp Tevhide dönenler çok fazla bu yüzden tarikat hocaları bize her türlü iftira ve yalanı söyleyerek karalamaya çalışıyor ama şu bir gerçekki Tevhidin karşısında hiçbir ideoloji duramıyor...

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Benim idrak edemediğim şey bunların çıkış noktası,ilk nasıl başlamış acaba bunlar,hadi geri kalanlar sürü psikolojisiyle devam ettiler,bu ilk akımı başlatanlar ne düşündü onu çok merak ediyorum hakikaten.
Onunda cinni boyutu var mesela cinler insanların kulağına bu tarz bidat ve hurafe sözleri fısıldar kişi bunun rahmani olduğunu zanneder ve bu bidatları uygular tahmin ediyorumki bu akımı başlatanların şeytan kulağına fısıldamış..

Üst Ana Sayfa Alt