Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Roman yazarı, gazeteci, köşe yazarı, dernekçiler, dergi editörleri, fizik ve coğrafya talebeleri hep Hadis allamesi ve eleştirmeni olmuşlar.
Be hey, kafalarını gövdesinin üstünde sadece uzun görünmek için taşıyan ahmak adamlar! sizin gibi soytarılar ve Bahaî artığı kafir ve mürtedler mi Allah'ın dini ve salih alimleriyle alay edecek?

Son düzenleme:
Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Roman yazarı, gazeteci, köşe yazarı, dernekçiler, dergi editörleri, fizik ve coğrafya talebeleri hep Hadis allamesi ve eleştirmeni olmuşlar.
Be hey, kafalarını gövdesinin üstünde sadece uzun görünmek için kullanan ahmak adamlar! sizin gibi soytarılar ve Bahaî artığı kafir ve mürtedler mi Allah'ın dini ve salih alimleriyle alay edecek? :mad:

Bacım sakin :)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Abla çok uzun okuyana kadar sinir olur millet :)
Biliyorsun bizim millet uzun yazı okumak için yeteri kadar sabırlı değil ;)
Aslında çok uzun yazıları bende okumakta zorlanıyorum işin doğrusu, hatta bu aceba Twitter dan sonra mı oldu bende tam eminde değilim ama...çünkü fazla twit okuyum istiyor insan ozaman da hızlı hızlı okumak zorunda kalıyor:( Ama okumayı çok seviyorum :)

M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam bildiğin "aklın peygamberliğini" savunuyor olacak iş mi? Kuraniyyun diyor kendisine hay Kuran'a kurban olasıca. Gerek yok diyor peygambere .
Tabi bunların bir de cenaze namazını kılıyorlar o ayrı bir trajedi :)

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam bildiğin "aklın peygamberliğini" savunuyor olacak iş mi? Kuraniyyun diyor kendisine hay Kuran'a kurban olasıca. Gerek yok diyor peygambere .
Tabi bunların da cenaze namazını kılınıyorlar o ayrı bir trajedi :)
Bahsettiğiniz öğretim üyesi bir adam değil mi?
Babama onun kitabını vermişti bi adam babamla oturup beraber okumaya kalktık kalkmaz olaydık günlerce sinir sistemlerimiz bozuldu:confused:

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aslında çok uzun yazıları bende okumakta zorlanıyorum işin doğrusu, hatta bu aceba Twitter dan sonra mı oldu bende tam eminde değilim ama...çünkü fazla twit okuyum istiyor insan ozaman da hızlı hızlı okumak zorunda kalıyor:( Ama okumayı çok seviyorum :)
Uzun yazıyı forumda üyesine göre okurum ;) sizin paylaştığınız adem güneşin uzun yazılarını okur hatta watsapdan ablama atarım kendisi öğretmendirde mini mini birlere bakıyordu bir ara şimdiki öğrencileri büyüdü.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ofkeden/kızgınlıktan degil de
Üzüntüden sinir oluyordum genelde.
Gördüm ki onun da bir faydasi yok
Birşey değişmiyor.
Insani olan hersey kabulum derdim de
Oyle değilmiş.
Kabulum yine. Lakin uzak durup hava sahami daratlamak beni ziyadesiyle ferahlatti.
Sinir olmak bile kendi kulvarinda değerli imiş meğer

Böylece Sinir de sadece hak edene oluna.
Kuffara.

Sükunet Çevrimdışı

Sükunet

Twitter: @sknttt
İslam-TR Üyesi
Ulemaya tabi olmak farzdır selefin yolundan gitmek farzdır dedikten sonra, bütün ilimlerini onlardan tahsil etmelerine rağmen gizleyen sonra da dünyadaki bütün ulemayı, fakihi, müceddidi, avamıyla havasıyla bütün müslümanları, mu'tezile gibi kendilerine göre belirledikleri "dinin asıllarına muhalefet etti" diye ittiham ederek tekfir eden havarice sinir oluyorum bende en çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt