Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Şii İran'la Yakınlaşan Yöneticilere ve Onları Tanımayan Sunnilere Mûta Uyarısı

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şii İran'la Yakınlaşan Yöneticilere ve Onları Tanımayan Sunnilere Mûta Uyarısı
Sabır Meşhur

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah bu Şii kafirlere hidayet versin.Hidayet vermeyecekse de Rabbim bunları helak etsin.Tasavvuf ve Şia'nın İslama verdiği zararı Yahudi ve hristiyanlar bile vermemiştir.Bilmeyenler için Şii rafizilerin küfür itikadlarını madde madde yazayım:

1- Hz.Aişeye zina iftirası
(Nur suresi 11 ayet. ayette Allah Hz.Aişeyi temize çıkarmasına rağmen onlar çirkin sözler söylüyorlar.Ayeti inkar ettikleri için kafirdirler.)

2-Hz.Ömer ve Hz.Ebubekir Kuranın 2/3' ünü çıkarmışlar.(Haşa)

3-Hz.Ali,Hz.Fatıma,Hz.Hüseyin vb.hariç sahabeye küfür etmeleri.Hatta namazlarında bile küfür ve lanet ediyorlar.
(Tevbe suresi 100. Ayet ve onlarca hadiste Allah sahabeden razı olduğunu belirtiyor ama bu zındıklar ise inkar edip üzerine de bu sahabelere küfür ediyorlar.)

4-Kendi uyduruk kaynakları dışında hiç bir hadisi kabul etmezler.

5- 12 İmam inancı ve onların günah işlememesi (haşa) ve bazıları da diyor ki 12 imam peygamberlerden bile üstündür(haşa)

6-Muta nikahı
(Kuran,Sünnet ve icma ile sabit olan bir haramı yani zinayı muta nikahı adı altında helal yapmaları)

7-Hz.Fatıma ve Hz.Aliye Cebrail as 'ın vahiy getirdiği iddiası

8-Hz.Ali, Hz.Hüseyin'e dua edip onlardan yardım istemeleri hatta istisna olarak bazı şeyhleri bazı konularda Allah'a denk tutup Allahın birçoğu sıfatını Hz.Ali ve Hz.Hüseyine veriyor.Ne olduğunu söylemeyecem çünkü bunları söylemeye dilim varmıyor. Allah bütün eksikliklerden ve noksanlıklardan münezzehtir.O,alemlerin Rabbidir.Bunları yazıyorken bile bu kafirlere duyduğum öfkeyi bi ben bi Rabbim biliyor.Rabbim bunlara hidayet versin.Hidayet vermiyecekse de bunların hepsini helak etsin.

Not:Bundan başka küfürleri de var.Bu kadarını yeterli görüyorum.Allah senden razı olsun abi.

Son düzenleme: