Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şia Gerçekleri..

S Çevrimdışı

Sa'd Bin Ebi Vakkas

Üye
İslam-TR Üyesi
EMR.jpg

52.jpg

mukte.jpg

mukte2.jpg

Muktada Sadr'ın fetvasının tercümesi:
Biz mehdi ordusunu destekleyen bir grup kadınız. Siz İslam ve
Müslümanların hüceti Muktada Sadr’a bir soru sormak istiyoruz. Mehdi
ordusun bir grup bize Grup sigası (Muta nikahı olarak) yapmayı teklif
ettiler. Onlar bize diyorlar ki grup halindeki nikah yapılan nikah 70 defa
daha faziletlidir. Biz bunu hacda şeyh yakuptan sorduk ve bidat olduğunu
söyledi. Biz grup nikahı edebilirmiyiz? Bu nikah bir geceden az bir müddet
içindir. Maksadımız mehdi ordusunun askerlerinin ihtiyaçlarını ortadan
kaldırmaktır. Çünkü ;onlar nasiblerle (sunilerle) savaşırken kafaları
karışmasın.

Zeynebbiye
Az-zihar hasan al-qartusi
Şevval 17/1426
Cevap:
Malumdurki muta nikahı bizim mezhebimizde helaldir. Suniler bu konuda
kafamızı karıştırıp bizim çoğalmamızı engellemek istiyorlar. Grup mutasına
bizim alimlerimiz icazet vermektedirler fakat Müslüman olmayanların veya
avam tabakadaki insanların grup sex mutasında olmasını istmezler. Çünkü
onlar bu şekilde müminlerin bedenini görebilirler. Şeyh yakub da bu sebep
ile bunu istememiş olabilir. Mehdi ordusunun askerleri ile muta nikahı
yapmak başkaları ile muta nikahı yapmaktan daha güzeldir. Zeynebbiyede olan bacılarımızdan talep ediyoruzki Allah’ın onlara verdikleri bedenlerive malları istifadeye vermekte sakınca görmesinler. Grup mutası yaparkende başkalarına haber vermesinler ve kimseye görünmesinler.
Bu aynı zamanda Ayetullah el-Hairi’nin de
görüşüdür.

Untitled-4-1.jpg

Sapık Fetva
18.jpg

Sapık Resimler
48.jpg

tekfir.jpg

39.jpg

tebli.jpg

tebli-1.jpg

Aha Humeyni, "El-Kur'an - Bab Marifetullah"adı ile yazdıgı kitapta, Kur'an-ı Kerim'de diğer İlahi Kitaplar gibi tahrif edildiğini iddia eder!
Sari renk ile isaretlenmis bolumun tercumesi soyledir:

"... . bu da bütün İlahi Kitaplar, Kur'an-i Şerif ve bütün Serif Ayetleri de dahil olmak
üzere, tahrif edildiklerinin bir göstergesidir, daha sonra zaman içersinde bir çok tahrif
eylemlerinden geçerek insanların eline sunulmuştur,... ..."

HHH.jpg

tahrif.jpg

lanet.jpg

37.jpg

ta.jpg

42.jpg

snne.jpg

40.jpg

aye.jpg

41.jpg

Aşağıdaki Biharu'l Envar adlı şiilerin en muteber kaynağından alınmış bir metin
çıkacaktır, bu metinde cehennemin 7 kapısından Ebu Bekir, Ömer, Aişe.....gibi
ashabın gireceğini yazmaktadır.

1-1.jpg

2-2.jpg

3-2.jpg

HUMEYNİN SAPIKLIĞI

Humeyni'nin Tahrirul Vesile adlı kitabından; bu fetvasında humeyni aşağıda altı kırmızıyla çizili bölümde; "11. mesele: eşine dübürden ilişkinin caiz olması, bunun şiddetle mekruh olmasından daha kuvvetli bir görüştür. eğer eşinin rızası yoksa ihtiyaten bunu terk
etmelidir." diyor. 12. meselede ise dokuz yaşından küçük eşiyle süt emme çağında olsa bile ona şehvetle dokunup sarılabileceğini söylüyor!

adsz-2.jpg

adsz2.jpg

Untitled-4-1.jpg

GDS.jpg

Aşağıda örneği verilen kitapta Humeyni Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem'in tebliğ görevini gerektiği gibi yerine getirmediğini iddia ediyor.

HRWH.jpg

AYETULLAH ASFAHANİYE GÖRE KURAN TAHRİFİ
Şia alimlerinden sayılan Ayetullah El-Fani Elasfahani "Ara'un Havle-l Kur'an" adlı
eserinde, Şia alimlerin çoğu Kur'an tahrif
edildiğine inandıklarını itiraf ediyor!

TERCUMESI:

" Beşinci soru: Kur'an Tahrif edildi diyenler kim ve delilleri ne?
Cevap: Muhaddis ve Hafızlardan bir cemaat Noksan ile tahrif edildiğini tesbit ettiler, onda Noksan Tahrifini (yani Kur'anda (haşa) eksiklik olduğu anlamına geliyor) kabul ediyorlar.

Bildiğime göre onlardan ilk olarak Ali Bin İbrahim
Tefsiri, içinde ... .."

"Tefsiru-l Kummi" eserinden bir alıntı ile devam ediyor, daha sonra şöyle devam etmekte:

"Buda El-Kelini'nin rivayet ettiği hadislerden
anlaşılıyor, ki kendisi bu konu ile ilgili -Kuran
tahrifini kasdediyor- zahir bütün hadisleri talik
(yorum) yapmadan rivayet ediyor, Sayin El-
Cezairi'de aynı yolda gidip Tahrif konusunu
"Tehzibeyn Serhi" nde ele aldı, Fakat bunu daha geniş bir şekilde "Menbeu-l Hayat" isimli risalesinde ele aldı.

FF.jpg

FFFF.jpg

Altı çizili yerin tercümesi:

Ali bin Hüseyin (as)'ın yanında idim. Ona "Şüphesiz ki sen benim katımda haksın. Bana
Ebubekir ve Ömer adlı iki şahıs hakkında haber verir misin dediğimde Ali'nin oğlu
Hüseyin (as): "İkisi de kafirdir. Bu ikisini seven de kafirdir"

FLJHY.jpg

GDSHS.jpg

Aşağıdaki Ömer İbn Hattab’ın azabının iblisin azabından daha çok olacağı yazılıdır.

GGG.jpg

GSSS.jpg

Aşağıda Biharul Envar adlı şii kitaptan alıntı yapılmıştır, bu metinde Ebu Bekir ve Ömer'in kafir olduklarına dair bab denmiş bu hususta deliler getirilmiştir.
GDSGGSHHSD.jpg

HHHE.jpg

Aşağıdaki metin el-Kafi denilen şianın muteber hadis kitabından alınmadır. Şiiler, el-
Kafi'yi en büyük hadis kitapları olarak kabul ederler, bizim yanımızda İmam Buhari
nasılsa onlarda da el-Kafi öyledir. İşte bu eserde Ebu Bekir ve Ömer'in tevbe etmeden
önce öldükleri, kafirler oldukları, ayrıca Allah'ın Meleklerin lanetlerinin üzerlerine olsun
diye yazılıdır.
6587.jpg

BGRYH.jpg

SİSTANİNİN İLGİNC BİR FETVASI

Aşağıdaki fetva örneğinde fetva soran kişi, evinde kızkardeşini yabancı birisiyle uygunsuz vaziyette yakaladığını, kızkardeşinin de kendisine o adamla muta nikahı yaptığını söylediğini, bunun üzerine onu bir odaya hapsedip bıçaklayarak öldürmek istediğini belirtiyor. Sistani'nin cevabı şu şekilde; "Kız kardeşinin velayeti sana ait değildir. haram işlese bile sen ona vuramaz, hapsedemezsin..." diğer bir ifadeyle sistani şöyle demek istiyor; "sen kızkardeşini kıskanmazsın, zina etse de mani olmaya hakkın yok!"
GHSFSH.jpg

ŞİİLERİN BİR DUASI

Allah reslünün seçkin sahabilerine ve zevcelerine lanet ettikleri dua

Allahüme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin, vel'an
sanamey kureyşin ve cibteyhima ve taguteysima ve ibne teyhima

YANİ Ey Allahım! Muhammedin kendisine ve Muhameddin Alinin üzerine
rahmetini lütfet, kureyşin iki putuna, iki cibri tagutuna (ki bunlardan kasıt Hz. Ebu Bekir ve Hz Ömer dir) ve Bunların iki kızına (Hz. Aişe validemiz ve Hz Hafsa Validemiz) lanet et.

457.jpg

HFSH.jpg

fetva.jpg

Untitled-4-1.jpg

kelimeitevhid.jpg

hristiyuan.jpg

Untitled-4-1.jpg

hekim.jpg

HUMEYNİNİN SONU

HUMEYNSON.jpg

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Adam Olan bun DELİLLER çok Bile...Ancak Ehl'i Taasub bunu kabullenmekte güçlük yaşar,Sonra Dünyanın VAHDETİNE zarar gelir...:islam-tr:

H Çevrimdışı

Haci mehmet

Üyeliği İptal Edildi
Banned
( وَقَدِمْنَا إِلَى مَا عَمِلُوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْنَاهُ هَبَاء مَّنثُورًا )) [ سورة الفرقان الآية:23]
"Onların işledikleri amelleri alırız da hepsini dağılmış zerreciklere çeviririz." (Furkan Sûresi: 23)

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
atalari mecusi olan bu irk tarihi boyunca savaslari hep muslumanlar ile yapmislardir siyonizme degil kursun atmak kurusiki bile sikmamis bir toplumdur isindaha ilginci abd de yapilan dna testlerinde jewish (yahudi) irki ile cogu yerde bu adamlarin dna ornekleri kesismektedir buda sanirim yatak odalarinda beraberce uyuyup salonlarda herkesin onunde savas naralari atmalarini cok iyi acikliyor 1980lerde ki helikopter saldirisi tamamen gosteri amacli olup suyun kopugunun alinmasidir iranin yaklasik %15-20 si ehlisunnet inancini tasir yonetimde hicbir temsilcileri yoktur medineye gidenler
bircokseye gozleri ile sahid olabilir ALLAH (C.C) serlerinden muhafaza etsin.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SİSTANİNİN İLGİNC BİR FETVASI

Aşağıdaki fetva örneğinde fetva soran kişi, evinde kızkardeşini yabancı birisiyle uygunsuz vaziyette yakaladığını, kızkardeşinin de kendisine o adamla muta nikahı yaptığını söylediğini, bunun üzerine onu bir odaya hapsedip bıçaklayarak öldürmek istediğini belirtiyor. Sistani'nin cevabı şu şekilde; "Kız kardeşinin velayeti sana ait değildir. haram işlese bile sen ona vuramaz, hapsedemezsin..." diğer bir ifadeyle sistani şöyle demek istiyor; "sen kızkardeşini kıskanmazsın, zina etse de mani olmaya hakkın yok!"

işte bu fetvadaki yanlışı anlamadım ben.kadının velayeti erkek kardeşine ait midir?böyle bi durumda hapsetme,vurma hakkına sahip midir erkek kardeş?

H Çevrimdışı

hakanyenigun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ize Abdullah ibnu Avn haber verdi ki, Nâfi' şöyle demiştir: İbn Umer Kur'ân okuduğu zaman, okumasını bitirinceye kadar Kur'ân'dan başka birşey konuşmazdı. Bir gün ben onun huzurunda Mushaf'ı tuttum, o da ezberden el-Bakara Sûresi'ni okudu. Nihayet ondan bir yere ulaştığında, bana:

— Sen bu âyetin ne hakkında indirildiğini bilir misin? dedi. Ben:

— Hayır bilmem, dedim. İbn Umer:

— Bu âyet şu şu hususta (yânî kadınlara arka taraflarından gelmek sözleri hakkında) indirildi, dedi ve sonra okumasına devam etti.

Ve Abdussamed'den (o dedi ki): Bana babam Abdulvâris ibn Saîd tahdîs etti. Bana Eyyûb es-Sahtıyânî, Nâfi'den; o da İbn Umer'den tahdîs etti. İbn Umer "Kadınlarınıza istediğiniz gibi geliniz" kavli hakkında:

— Kocası kadına oradan gelir, demiştir.

Bu hadîsi Muhammed ibn Yahya ibn Saîd, babası Yahya ibn Sa-îd'den; o da Ubeydullah ibn Umer'den; o da Nâfi'den; o da İbn Umer'den olmak üzere rivayet etmiştir.

Sahihi Buhari, Tefsir kitabı, hadis 50

حدثنا الحسن بن إسحاق بن إبراهيم حدثنا محمد بن إبراهيم بن عامر حدثنا أبي وعمي محمد بن عامر حدثنا أبي حدثنا أبو غالب النضر بن عبد الله الأزدي حدثنا مالك بن أنس عن نافع عن ابن عمر قوله عز وجل ‏"‏ نساؤكم حرث لكم ‏"‏ قال إن شاء في قبلها وإن شاء في دبرها‏.‏

.....Malik ibni Enes (Maliki mezhebinin imamı) Nafiden o da İbni Ömerden "Kadınlarınız sizin tarlanızdır. O hâlde tarlanıza dilediğiniz gibi gelin". ayetini rivayet etdi. Dedi: "İsteseniz önden, isterseniz makaddan"

Hafiz İsfahani, "Tarihu İsfahan", 2-ci cild

فاختلف أصحابنا في إتيان النساء في أدبارهن فذهب ذاهبون منهم إلى إحلاله وآخرون إلى تحريمه ،

(imam Şafii diyor ki) "Ashabımız kadınlarla arkadan ilişki konusunda ihtilaf etmişlerdir. Onlardan bazıları bunu helal, bazılarıysa haram biliyorlar"

imam Şafii, "el Umm", Kadınla arkadan ilişki bölümü

Bunu yazan arkadaş o sahabeye ve imam şafiiye iftira atıyorsun veyanlış yorumluyorsun;
Rivayet olunduğuna göre Yahudiler, bir kimse karısının önüne arkasından yaklaşarak cinsel birleşmede bulunursa, doğacak çocuğu şaşı olur derler ve bunun Tevrat'ta olduğunu söylerlermiş, Resulullah'a bu aktarılmış, "Yahudiler yalan söylüyorlar." buyurmuş ve şu âyet inmiş: Ey erkekler kadınlarınız sizin tarlanızdır.
HARS: aslında ziraat gibi ekin ekmek demek olup ekin yeri, ekilecek tarla anlamına isim de olur ki burada bu mânâdadır. Bu ifade ile kadının kadınlık organı bir yere, erkeğin spermi tohuma, doğacak çocuk da bitecek ürüne benzetilerek bir istiâre yapılmış ve bununla Allah'ın emrettiği ekin yeri açıklanmıştır ki anlam şu olur: Kadınlar sizin ekinliğinizdir, siz onlara insan ve müslüman tohumları ekip ürün olarak nesil, döl yetiştireceksiniz. Öyle ise tarlanıza (tarla anlamı unutulmamak ve ekin yerinden olmak şartıyla) dilediğiniz taraftan, hangi pozisyonda isterseniz gidiniz. Ve bununla birlikte kendiniz için ilerisini gözetip ona göre ihtiyatlı bulununuz, sadece şehvetinizi söndürmekle meşgul olmayıp geleceğiniz için salih ameller ile hazırlık görünüz. Ve Allah'a isyandan sakınınız da eğri yola gitmeyiniz. Ve biliniz ki, siz mutlaka Allah'a kavuşacak, O'nun huzuruna çıkacaksınız. Dolayısıyla yüzünüzü güldürecek şeyler kazanın da rezil olacağınız şeylerden kaçının.
Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri

H Çevrimdışı

hakaneren

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
elmeddin isimli çok büyük ihtimalle azeri olan vatandaş, size bişey anlatmak imkansız demi ? delilleride olsa siz gene yalan söyleyebilir ve takiyye yapabilirsiniz, Zira siz, bizim atalarımızın dini takiyyedir, dedi diye Muhammed bakir Hz. lerinede iftira atarsınız. 7 sene azerbaycanda kaldım, defalarcada irana gittim geldim, ögrendigim tek şey size yani ŞİA ya bişey anlatılmaz, çünkü direk inkar eder takiyye yapar yada kaçarsınız. yahu ben canlı şahidim yukarda yazılanların büyük kısmına halen neyi ve kimi aklamaya çalısıyorsun bre gafil ? savunmaya bakın hele :)) neymiş El sadr denen sahsiyetsiz müçtehid degil imiş, müçtehidin görüşünü nakil etmiş :)) yahu komedyenmisin sen ? bide utanmadan bunları yayınlayanlar Şia fıkhını okudumu hiç diye sormuşsun, her şeyi okudukda bir yahudi İbni Sebenin, peşinden giden sapıkların fıkhı kaldı ...
İmam Malik Hz. lerine iftira atmanızın sebebi şu olmasın ??
Hişam b. Ammar dedi ki; Ben Malik'i şöyle derken dinledim: Ebubekir ve Ömer'e söven te'dib edilir. Âise (r.anhâ)ya söven ise öldürülür, çünkü yüce Allah; "Eğer mü'mînler iseniz bunun gibisine ebediyyen dönmeyesiniz diye Allah size öğüt verir" diye buyurmaktadır. Buna göre Âişe (r.anhâ)ya söven bir kimse Kur'ân'a muhalefet etmiş olur. Kur'ân'a muhalefet eden kim*se de öldürülür. (kurtubi tefsiri)

şimdi sen ve senin gibiler takiyye yapar biz sövmeyiz dersiniz, ama şahsen ben canlı şahidiyim, derim siz hepsi aynı degil dersiniz, Allah hidayet versin bu sapıklıktan, yahudi ve siyonist oyuncagı olmaktan sizi kurtarsın inşaAllah.
ayrıca buhari ve şafii hz. lerine attıgınız iftira ve yalanlarında sebebi şunlar olmasın sakın ?

İmam Buhari (r.a.) dedi ki; “Namazımı cehmiye ve rafiziler (şiiler) ya da hıristyan ve yahudiler arkasında kılmakta fark görmüyorum. Onlara selam verilmez. Hastaları ziyaret edilmez. Onlarla nikâh yapılmaz. Şahitlikleri kabul edilmez ve kestikleri yenmez” [Halku Af’al el’ibad: 125]

İmam Şafii (r.a) diyor ki: Ey Malik! Eğer Şiilerin adamlarını köle
olarak almak ya da evimi tamamen altınla doldurmalarını isteseydim, onlar için Ali (r.a) adına yalanlar uydururdum ve bunu yapardım. Fakat ben Allah’ın adına yemin ederim ki O’nun adına hiç yalan uydurmadım. Seni hevalarına uymuş, saptırıcılardan sakındırırım. Onların en şerlileride Şiilerdir. Şiilerin imtihanı ile Yahudilerinkisi aynıdır.

Aklın sıra bir yerlerden kesip kopyala, yapıştır yapmışsın ama, bu yukarda verilen delil ile sabit şeylerin hiçbirine cevap degil sadece saçmalamış kimse eger. bide utandaman fasıktan aldıgınız habere inanmayın yazmışsın :)) Buhari gibi İmam Şafii gibi Allah dostlarına iftira atan, Sahabelere sögen kafirlerden, aldıgımız haberemi mı inanalım ??

alimveli Çevrimdışı

alimveli

Üye
İslam-TR Üyesi
Şİİ MEZHEBİNE AİT ESERLERDEN ŞOK ALINTILAR!
15 Nisan 2010 Perşembe Saat 20:52
Reklam
İran’ın resmi devlet ideoloji olarak başını çektiği Şii mezhebine dair kamuoyunda oldukça yanıltmalar ve yanlış yönlendirmeler söz konusu. Bizler sitemizde bizzat Şiilerin (11 İmamcılar, Caferiler, İsna Aşeriye, Ehli Beyt, Alevi, Nusayri vs gibi etiketler taşıyorlar) tarihten günümüze kadar gelen en temel eserlerine, mevcut Ayetullahları, Merciiyyet makamı alimleri ve düşünürlerinin kitaplarını, fetvalarını ve demeçlerini yayımlamaktayız. 1979 İran’daki Humeyni devrimi ile aslında Müslümanlar arasında vahdetin temin edildiği, Sünni-Şii arasında farkın olmadığı gibi sloganlar ile tüm dünyada sahte bir birliktelik rüzgarları estirildi. Oysa başta Humeyni olmak üzere hiçbir Şii alimin, düşüncesini şekillendiren temel mezhep eserlerini, alimlerini ve kitaplarını inkar ettiğini, bunların içeriğini kabul etmediğini, yeni bir şey getirdiğini hiç kimse söyleyemez! Bu inkarı mümkün olmayan; ancak üstü son derece sinsi şekilde belirli çıkarlar doğrultusunda gizlenmeye çalışılan hakikat yeniden açığa çıkartılmalıdır. Şiilerin en temel inanç eserlerini, düşünce yapılarını, yaşayışlarını, diğer Müslümanlara bakış açısını ve Ortadoğu başta olmak üzere İran eliyle Şii oluşumların yürüttüğü projeleri, faaliyetleri ve planları irananaliz sitesi olarak kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Onlarca Şii mezhebine ait eserler ve bunlardan Şiilerin ne düşündüklerine dair alıntılar…
1. Hz. Peygamberin (sav) vefatından sonra üç kişi hariç herkes İslam’ı reddetti: Mikdad, Ebu Zer ve Selman-ı Farisi! (Kur’an-ı Mecid, Makbul Hüseyin Dehlevi, Sayfa 134)
2.Tüm imamlar makam ve mertebe olarak Hz. Muhammed (sav)’e denktirler. (Usûl-u Kâfi, Cilt 1, Sayfa: 270)
3. Gerçek Kur’an-ı Kerim’de 17.000 ayet vardır! (el Şafi, Cilt 2, Sayfa 616)
4. Sahabey-i Kirâm (ra) Hz. Ali’nin (ra) ilahi hakkını (vilayet) inkar ederek kafir olmuşlardır. İlk üç halife ve diğer Sahabeler vilayeti kabul etmeyerek kafir olmuşlardır. (irananaliz:Bu sapkın düşünce Selahaddin Özgündüz’ün başını çektiği Zeynebiye dahil diğer Türkiye’deki Şii-Caferilerin tıpkı diğer mezhepdaşları gibi en temel inanç esaslarından bir tanesidir. En temel başvuru kitapları olan Usûl-u Kâfi adlı eser internet taraması ile Türkçesine ulaşılabilecek içinde binlerce sapkın, uydurma, bidat ve çirkin ithamlar ve hakeret içeren bilgiler yer almaktadır. Bunlara ait sitelerdeki dini içerikli makalelerin herhangi birisine veya Caferiyol adlı dergilerine bakıldığında referans verdikleri kitapların en başında usûl kitaplarının baş tacı olan el Kafi gelmektedir. İşte bu bidat fırkasının düşüncesi yine aynı kitabın 420. Sayfasında yer almaktadır. Farklı basımlarda doğal olarak sayfa sayıları değişiklik arz edebilir.)
5. Allah ile Ali arasında farklılık. (Cila’ul-Uyûn, Cilt 2, Sayfa 66)
6. Bizler Allah’ın nazarında kullarının gözleriyiz ve tüm insanlık için nihai otoriteyiz. (Usûl-u Kâfi, Cilt 1, Sayfa 145)
7. Kur’an-ı Kerim’in tam bilgisine İmamlar hariç kimse sahip değildir. (Usûl-u Kâfi, 1, Sayfa 228)
8. “Bidat”; Allah (cc) haşa yalan söylüyor. (Türkiye’deki Şii Caferiler de dahil tüm Şiilerin en temel eseri olan Usûl-u Kâfi, Cilt 1, Sayfa 148)
9. Hz. Ebubekir (ra) öldüğü sırada kelimeyi (şehadet) söyleyemedi! (Israr-ı Muhammed, Sayfa 211)
10. Kaimimiz (12. İmam) kalktığında, Humira (Hz. Ayşe) mezarından kaldırılacak ve Muhammedin (sav) kızı Fatıma’nın intikamını almak için kırbaçlanarak cezasını çekecek. (el Şafi, Cilt 2, Sayfa 108) (irananaliz:Aslında nerdeyse tüm Şiilerin, aliminden avamına kadar Hz. Ayşe (ra)’ye karşı taşıdıkları nefret, kin ve çirkin ithamları gayet iyi biliniyor. Tıpkı İfk hadisesi sırasında olduğu gibi ve günümüzdeki İslam düşmanları ve Şarkiyatçı literatürüyle paralel bir zihniyetin izdüşümü Şiilerin bu bakış açısı)
11. Ali İlahtır! (Cila’ul-Uyûn, Cilt 2, Sayfa 66)
12. Allah (cc)’ın (varlığının hücceti) bilinmesinin yolu İmam olmaksızın tesis edilemez. (Usûl-u Kâfi, Cilt 1, Sayfa 177)
13. Sarhoş Hulafay-i Raşidin için Kur’an’da değişiklik yapılmıştır. (Kur’an Tercümesi, Makbul Hüseyin Dehlevi, Sayfa 479)
14. Şeytan camide Ebu Bekir’e sadakat yemini edenlerin birincisiydi. (Israr-ı Muhammed, Sayfa 30)
15. Hz. Muhammed (sav)’i hanımları olan Hz. Ayşe (ra) ile Hz. Hafsa (ra)’nın zehirlediği iftirasını atmaları. (Cila’ul-Uyûn, Sayfa 118)
16. İmamlar İlahtır. (Cila’ul-Uyûn, Cilt 2, Sayfa 85)
17. İmam ölüm saatini bilir ve ölümü onun kontrolü altındadır! (Şiilerin en muteber kitabı Us’ul el Kâfi, Cilt 1, Sayfa 258)
18. Pakistan hakiki Kur’an-ı Kerim’de bahsedilmiştir, şimdiki Kur’an anlamsızdır. (Hazar Tümhari Das Hamari, Sayfa 554)
19. Hz. Ömer (ra)’in kafirliği hakkında şüpheye düşmek küfürdür! (Cila’ul-Uyûn, Sayfa 63)
20. Abdullah İbni Sebe İmamet’in zorunlu olduğunu savundu ve Hz. Ali (ra)’nin gerçek ilah olduğunu iddia etti. (Envar-ı Nu’maniye, Cilt 2, Sayfa 234)
21. Şiilere göre hiçbir şey İmamlardan gizli kalamaz ve onlar geçmiş, mevcud ve gelecek zamanın tam bir bilgisine sahiptirler. (Usûl-u Kâfi, Cilt 1, Sayfa 260)
22. Kur’an dört kısımda indirilmişken şimdiki Kur’an üç kısımdan oluşmaktadır. (Şia Aur Tahrif-i Kur’an, Sayfa 62)
23. Hz. Ali (ra)’in ilk halife olduğunu inkar edenler kafirlerdir. (Envar-ı Nu’maniye, Cilt 3, Sayfa 264)
24. Hz. Ayşe (ra) kafir bir kadındı. (Hayat’ul Kulûb, Cilt 2, Sayfa 726)
25. Bizler halifesi Ebubekir olan ne Allah’ı ne de Peygamberi kabul etmeyiz! (Envâr-ı Nu’maniye, Cilt 2, Sayfa 278)
26. İmam Peygamberin (as) sahip olduğundan daha fazlasına sahiptir. (Usûl-u Kâfi, Cilt 1, Sayfa 388)
27. Şimdiki Kur’an kısaltılmışken Gerçek Kur’an İmam Mehdi tarafından muhafaza edilmektedir. (Hazaar Tumhari Das Hamari, Sayfa 553)
28. Ebu Bekir ve Ömer Şeytan’dan daha fazla zorbaydılar. (Hakkul Yakîn, Sayfa 509)
29. İmam Mehdi (12. İmam) Ayşe’yi (ra) soyarak cezalandıracaktır. (Hayat’ul Kulûb, Cilt 2, Sayfa 901)
30. Farklı bir şehadetin kabul edilmesi (Usûl-i Şeriat fi Akaidul Şiâ, Sayfa 423)
31. İmam’ın hareketlerine ağlamak ve gizli tutmak Cihaddır. (Usûl-u Kâfi, Cilt 2, Sayfa 226)
32. Şeyheyhn (Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer kast ediliyor) Hz Ali (ra) tarafından derlenen Kur’an-ı kabul etmediler! (Faslul-Hitab, Sayfa 44)
33. Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer (ra) cehennemin yedi kapısı arasındadırlar. (Hakkul Yakîn, Sayfa 500)
34. Hz. Ayşe ve Hz. Hafsa (ra) münafık ve kafir kadınlardı! (Hayat’ul-Kulûb, Cilt 2, Sayfa 900)
35. Kelime-i Tayyibe’nin değiştirilmesini kabul etmeleri (Şii Mezhebi Hak Hai, Cilt 2, Sayfa 57)
36. Şiilerin (yanılmaz) 14 İmamı, kainatın efendileri tüm Peygamberler ve Meleklerin kutsiyetine saygısızlık etmektedirler. (Cilâ’ul-Uyûn, Cilt 2, Sayfa 29)
37. Kur’an bir keçi tarafından yendi. (Min Kitabul Burhan Fi Tefsir’ul Kur’an, Sayfa 38)
38. İmam Mehdi, Şeyheyhin (Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer Efendilerimiz) mezarlarının kazılarak ölü cesetlerini çıkartacak, onları diriltecek ve cezalandıracaktır. (Hakkul Yakin, Sayfa 371)
39.“Ayşe bir münafıktı!” (Hayatul Kulûb, Sayfa 867) (irananaliz:Şiilerin en bariz Ehli Beyt düşmanlığı, zira bu sakat mantık Hz. Muhammed (sav)’in mübarek eşlerini ailesinden saymayacak, Hz. Fatıma (ra) ve onun soyundan gelenleri Ehli Beyt sayacak!)
40. Hz. Ali’den (ra) yardım dilemek bir şirk olmayıp Hz. Peygamberin (sav)’in yoludur! (Hathi Kay Daant Khanay Kay Aur Dikhanay Kay Aur, Cilt 2, Sayfa 41)
41. İmam Mehdi tüm Sünni alimleri katledecek. (Hakkul Yakîn, Sayfa 527) (irananaliz:Bu sebeple olsa gerek ki Rafizi İran’ın desteklediği ve meşhur Şii merciiyetlerin fetva verdiği Şii terör şebekeleri Irak’ta dünyanın en meşhurları olan yüzlerce Ehli Sünnet alimlerini kaçırdı, işkence etti ve katletti. Halen işbirlikçi Şii Irak Hükümetine, milis örgütlere ait gizli-açık cezaevlerinde ve merkezlerde çok sayıda Sünni alim, imam, hatip, önde gelen ve mazlum Iraklılar tutulmaya devam etmektedir.)
42. Kur’an-ı Kerim’i başlıca derleyenler tahrif edilmiş, bozulmuş ve kötüye kullanılmış Kur’an-ı Kerim’i aktardılar. (El İhticac, Sayfa 257)
43. Ebubekir, Ömer, Osman ve Muaviye tıpkı put gibidirler, onlar Allah’ın tüm yaratıklarının en kötüsüdürler. (Hakkul Yakin, Sayfa 519) (irananaliz:Türkiye’de 1990’larda her ne kadar ilk üç halifeye cesaret edilmese de sahabe Hz. Muaviye (ra)’ye yönelik İrancı radikal ve çevirilerle yetişen bir güruhun çirkin hareketleri ve saldırıları aslında bilmedikleri, temelde Şiilerin düşünce dünyasında derin yer edinenen bu tür menfur esaslara dayanmaktadır.)
44. Aişe (Hz. Peygamberin -sav- eşleri) alenen terbiyesizlik işlemiştir. (Kuran-ı Mecid, Makbul Hüseyin Dehlevi, Sayfa 840) (irananaliz:Bu aşağılık iftira Resulullah – sav- döneminde Yahudiler ve İslam düşmanları tarafından yapılırken kurulduğu günden bu yana Şiiler nezdinde hiç değişmeden aynı mel’unlukla dillendiriliyor oluşu mezkur güruhlarla aynı dünyanın insanları olduğunu da gözler önüne sermektedir. Tabi modernist ilahiyatçılar ve köksüz oluşumların da Hz. Ayşe (ra) mevzubahis olduğunda aynı ebter ağacın dalları oldukları gözlerden kaçmıyor.)
45. Aliyyun Veliyullah demeksizin kelimey-i tayyibe yanlıştır. (Şia Mezheb Hak Hai, Sayfa 2) (irananaliz:Yani kelimey-i şehadet getirince veya kelimey-i tevhid getirence bir Müslüman oraya buraya uyduruk Şii mezhebinin icbar kıldığı, dinde yeri olmayan şeyleri söyleyecek!)
46. Ebubekir ve Ömer Şeytan’ın takipçileriydi! (Kur’an-ı Mecid, Makbul Hüseyin Dehlevi, Sayfa 674)
47. Allah (cc) mutlu olduğunda Farsça konuşmaya başlar, kızdığında ise Arapça konuşur! (Tarihul İslam, Sayfa 163)
48. Kur’an-ı Kerim’de fahşa (kötülük) Ebubekir’i, munkir Ömer’i, baği (isyankar) Osman’ı kast etmektedir. (Kur’an-ı Mecid, Makbul Hüseyin Dehlevi, Sayfa 551)

Kardeşim tanıdık şialar var.. Onların sahabelere nasıl dil uzattıklarını, nasıl bir akideye sahip olduklarını canlı canlı görüyorum.. Bence sizde farkındasınız ama nefse yediremiyorsunuz...

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
kardeş burası bir forum küfür ya da hakaret ifade eden sözler kullanmayın...

G Çevrimdışı

Gerçekçilik

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Şia adına yanlış bilgiler doldurmuşsunuz. Eğer doğruyu bilmek isterseniz buyrun önerilerde bulunayım.

Bu adrese başvurursanız 48 iftiraya da cevap verildiğini göreceksiniz.
Şia Mezhebine Atılan 48 İftiraya Cevap

Şiayı tanımak isteyen kardeşlerime ;
1) ]Peşaver Geceleri (Seyyid Muhammed Musavî) http://www.islamkutuphanesi.com/turkcekitap/online/pesaver_geceleri_oturum/index.html
2) ]Doğrularla Birlikte (PRF. DR. MUHAMMED TİCANÎ SEMAVÎ) http://www.islamkutuphanesi.com/turkcekitap/online/dogrularla_birlikte/icindekiler.htm
3)] Zikir Ehline Sorun (PRF. DR. MUHAMMED TİCANÎ SEMAVÎ) http://www.islamkutuphanesi.com/turkcekitap/online/zikir_ehline_sorun_ticani/full_icindekiler.htm
Bu kitapları almanızı tavsiye ederim. Eğer alamazsanız yanlarına linkini attım. Bu kitapları objektif biri olarak okursanız yardımcı olacaktır.
Madem şiayı tenkit etmek istiyorlar o zaman bu kitapları okusunlar sonra denesinler vesselam !.

http://www.islamkutuphanesi.com/ (Bu sitede istediğiniz kadar kitap bulabilir ve okuyabilirsiniz)
Madem gerçeklerle beraber olmak niyetindeyiz o zaman çok okuyalım ve her iki fırkanında delillerine gerçek anlamda bir bakalım.

Kendinize iyi bakın. Esselamunaleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şia adına yanlış bilgiler doldurmuşsunuz. Eğer doğruyu bilmek isterseniz buyrun önerilerde bulunayım.

Bu adrese başvurursanız 48 iftiraya da cevap verildiğini göreceksiniz.
Şia Mezhebine Atılan 48 İftiraya Cevap

Şiayı tanımak isteyen kardeşlerime ;
1) ]Peşaver Geceleri (Seyyid Muhammed Musavî) http://www.islamkutuphanesi.com/turkcekitap/online/pesaver_geceleri_oturum/index.html
2) ]Doğrularla Birlikte (PRF. DR. MUHAMMED TİCANÎ SEMAVÎ) http://www.islamkutuphanesi.com/turkcekitap/online/dogrularla_birlikte/icindekiler.htm
3)] Zikir Ehline Sorun (PRF. DR. MUHAMMED TİCANÎ SEMAVÎ) http://www.islamkutuphanesi.com/turkcekitap/online/zikir_ehline_sorun_ticani/full_icindekiler.htm

Bu kitapları almanızı tavsiye ederim. Eğer alamazsanız yanlarına linkini attım. Bu kitapları objektif biri olarak okursanız yardımcı olacaktır.
Madem şiayı tenkit etmek istiyorlar o zaman bu kitapları okusunlar sonra denesinler vesselam !.

http://www.islamkutuphanesi.com/ (Bu sitede istediğiniz kadar kitap bulabilir ve okuyabilirsiniz)
Madem gerçeklerle beraber olmak niyetindeyiz o zaman çok okuyalım ve her iki fırkanında delillerine gerçek anlamda bir bakalım.

Kendinize iyi bakın. Esselamunaleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu

bazı noktaları ile hatalar yapıldığı doğru. fakat doğru olan çokça şia sapıklığını da birkaç hata olduğu için es geçmek doğru olmaz.

G Çevrimdışı

Gerçekçilik

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sayın ''muvahhid talebe''adlı kardeş. Şia sapık değildir yanlış düşünmektesin. Eğer önerdiğim kitaplara bakacak olursan ve eğer gerçekten objektif bir şekilde okursan gerçekleri görürsün.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şii itikadını kendi kitaplarından gördüm ve ehli sünneti de, size de tavsiyem ehli sünnetin haklı eleştirilerini dikkate almanızdır.

TEVHID CIHAD SEHADET Çevrimdışı

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
• 1-allah c.c bize sah damarindan daha yakin oldugunu diyor kafir musrik tagut rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar tasavvufcular ise diyorki allah c.c ulasmak icin araci lazimdir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 2-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar diyor ehli sunnete bagli olanlarin cocuk yapmalarini yasakliyor izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 3-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar diyor ehli sunnet selefilerin vehhabilerin hepsini oldurun ve bunlarin katli vacipdir fetvadir diyor allah c.c sizleri lanet etsin dinsizler izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 4-kadir misiroglu diyor tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar hiristiyandan daha asagiliktir humeyni islam dusmanidir islam tarihine en buyuk ihaneti yapan bu dinsizlerdir ve bunlari hic goremezsin kafirlerle savas yaptigini hep muslumanlarala savasmislardir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 5-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar diyor hz ali r.a rihsat vermedigi izin vermedigi sirat koprusunden gecemez cennete giremez izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 6-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar diyor hz aise anamiz essektir hz ebubekir r.a cennete girmeyevektir diyor ve sahbelere kufrediyor lanet okuyor izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 7-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar suriyedeki yasattiklari vahseti yalan haberlerle hem iran hem lubnan hem suriye hem rus hem cin hem irak tvsi boyle duzmece haber veriyorlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 8-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar diyor hz huseyin r.a hz muhammed s.a.v daha ustun izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 9-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar lubnan hizbullat baskani nasrullat diyor kafir musrik tagut mecusi alevi bessar esei destekleyin arkasindayiz izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 10-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar namazda hz ebu bekir r.a hz omer r.a hz osman r.a peygemberimizin hanimleri olan hz ebu bekir r.a kizi hz aise anamiza hz hafsa aanamiza lanet ediyor allah c.c sizlere lanet etsin dinsiz mollalar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 11-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar bu dinsizler mecusi alevi kafir besar esede yardim ediyorlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 12-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar iran mehdi ordusu iran devrim muhafizlzlari lubnan hizbullat irakta ve suriyede masum insanlari katl ediyor cocuklari olduruyor kadinlara tecavuz edip olduruyorlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 13-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar hz omer r.a namaz kilarken sehid eden ebu lulu el-feyruz el-mecusi kafir tagut musrikin kabri iranda bu tagutlar der cesur baba iranin kesar kentinde buyuk bi kabir insaa ettiler kabirde farsca ebu bekire olum omere olum osman olum yazar ve bu tagutlar duasinda bizi ebu lulu ile dirilt derler ami deyin diye dua ederler allah c.c sizleri kahr etsin izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 14-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar suriyede esadin kafir ordusu mecusi aleviler genclere iskence edip olduruyorlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 15-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar iranda asla ehli sunnet camisine izin vermezler ve ehli sunnete bagli olanlari ya haps ederler ya oldururler iranda asla ehli sunnet mescidi goremezsiniz ehli sunnet self alim dusmanligi vardir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 16-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar allah c.c resul dusmanidir bunlara musluman diyenler kafirdir suriyedeki katliamin sorumlulari izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

suriyede mazlum kadinlara tecavuz eden katl eden cocuklari barbarca olduren ve tum halka bomba yagdiran ve iskence katliam yapanlar asagida madde madde sayiyorum

1-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi mutaci si-a iran

2-iran mehdi ordusu

3-iran devrim muhafizlari

4-kominist rusya

5-mecusi alevi nusayri besar esed ve ordusu sebbihalar

6-kominist cin

7-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi mutaci si-a lubnan hizbullat

www.youtube.com/watch?v=SnjVan17_7Y

• 17-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar allah c.c resul dusmanidir bunlara musluman diyenler kafirdir suriyedeki katliamin sorumlulari ordaki halk geliyor katliam evine irana besara hizbullata nasrallata lanet ediyor sonun yakindir ey iran sonun yakindir ey besar esed sonun yakindir ey sebiihlar sonun yakindir tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar sonun yakindir ey hizbullat nasrallat dinsizler izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=L8TKJ_2pfx0

• 18-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar katledilen cocuklarin kadinlarin masum insanlarin elbet birgun intikami alinacaktir tecavuz edilen namuslarina giz diken bu hainler hem dunyada hem ahiretde mutlaka cehennem azabini tadacaklar bebek katili namussuz irz dusmani dinsizler allah c.c resul dusmani pislikler halen bunlari gorupte bu tagutlara musluman diyene kafir demeyenler kafirdir allah c.c bunlarin hepsini kahhar sifatiyla kahr etsin allah c.c ve resullerin ve muvahhid alimlerin muvahhid muminlerin laneti bunlarin uzerine olsun izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=755iVYMVCtU

• 19-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar katildir namussuzdur bebek katilidir kadinlarin irzina gecerler masum insanlara bomba yagdirilar bunlari yayinladigim icin site yonetimi bu paylasimi kaldirirsa artik benim diyecegim bisey yok uyari yapilmadan cok guzel paylasimlarim kaldirildi agriniza gitmesin bunlari yayinlayan ben degilim bun;lar gercekler hak dogrular neden beni siliyorsunuz uyari yapmadan bunlari yapan benmiyim silerseniz allah c.c en guzel vekildir derim ve sizlerle yevmilkiyametde hesablasiriz derim bu siteyi takip edenlerde bilsin benim paylastiklarimi kolay kolay kimse paylasamaz su fakir cesaret edip paylasiyor ve garazi kini nefreti olanlar sorgusuz sualsiz siliyor neden bu videolardaki benmiyim allahtan korkun site sahipleri bana hakaret iftirayi sen sucumusun bucucumusun degil hak neyse kabul edin silmek istersende agrina giden seyleri sil ama videolari birak oz elestiri yaptigim icin agrina gidiyorsa onlari silmek istersen sil ama paylasimlari ve basliklari silme sonkez yine diyorum allahtan kork izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=lxT6lrjulKQ

• 20-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alarin neyaptigini gorun kadinlarin cocuklarin ne sucu var izleyin ibret alin namuslar kirleniyor yapanlarda ismimi saydigim kafirler bu gozyaslar yerdemi kalacak saniyorsun elbet bun;larin hesabi tek tek sorulacak evet bu tagutlardan kafir;erden dinsizlerden imansizlardan pislik adi namussuzlardan musriklerden rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alardan nefret ediyorum kin besliyorum bugz ediyorum yakindir sonunuz insallah yakindir sonunuz allah c.c resul dusmanlari sahabelere halifelerimize ehli sunnete selefe kufreden ateisler allah c.c sizleri kahr etsinizle izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=ZQsjl3NSUeo

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
• 21-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alarin yaptigi dizilerde filmlerde sahbelere dort halifeypeygamberin hanimlarina lanet okurlar kufrederler kufurle nisbet ederler pislik dinsizler izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 22-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar yahudiler tasavvufcular gibi inanirlar iste kafir musrik tagut ahmedi neajat bunuda hatirlatayim iran tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar bir numarali dusman olarak ehli sunnete selefe bagli olan muslumanlari gorurler ne yahudilerdir ne hiristiyanlardir dusmanlari hepsi balondir bu tehditler yakinda turkiyeye ve iran savasi baslayacak ortadogu kan golune donecek amerika rusya cin suriye turkiye iran luban israil filistin yemen afganistan pakistan hindistan ingiltere nato birlesmis milletler 3 dunya savasi baslayacak bu beniyaptigim analiz turkiye absizin savasa girecektir tabiki en iyisini bilen allahtir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 23-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar bu dinsizler suriyedeki 200bin insanin katlimani ortbas ederler bu savas ne afganistana ne iraka ne somaliye ne cecenistana ne sudana ne burma arakan myanmara ne pakistana ne cezayire ne filistine ne yemene ne bosnaya ne turkmenistana ne dogu turkmenistana ne kirkiniztana benzer buralarda halen savas devam etmektedir bunu bilin sam hadisini hatirlayin herdakka suan video yuklenmekte ve 100lerce savas eden grup vardir 3 dunya savasi burdan prta dogudan catlak verecektir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 24-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar cocuklari kafir olarak yetistirirler hz oer ra escinsel der adiler hz ebu bekr r.a putperest derler hanifelere eli sunnete slefiler dusmandirlar kafir dinsizler diyor seytan kucuk dusmandir ayet var allah c.c diyor sizin en buyuk dusmaniniz seytandir abunlar en buyuk dusman olarak hzeebu bekir r.a hz omere r.a hz osman r.a peygaberimizin hanimlari olan be h ebu ekr r.a kzi hz aise anamia hz osan r.a kizi hz hafsa anamizi ehli sunnete selefilere muslumanlari sahabeleri buyuk dusman olarak gorurler llah c.c sizlere kahretsin allah c.c lanet etsin izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 25-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar mustafa islamoglu kafirdir musriktir taguttur isbati asla tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar bizim ummetimiz degildir v musluman degillerdir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 26-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar mecusi besar esedinyaninda yer alirlar ve bu tauta isyan edenlerin oldurulmesini isterer iste bu tagutlar masum insanlarin oldurulmesinden zevk duyarlar tecavuzcu bebek katili iskenceci pislikler izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 27-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar escinseldir livatcidir homodur ehli beytden degil lut kavmine mensupturlar dudak dudaga opusuyorlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 28-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alarin akideleri hiristiyan yahudilere benzer besar esed mecusidir alevidir bunlar hz ali r.a allah derler putlastrirlar zindiklar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 29-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar sean stone si-a oldutagutlar nasil musluman oluyor 3 buyuk halifeye sahabelere ipeygambermizin iki zevcesi olan hz aise anamiza hz hafsa anamiza lanetetmeden sehadetlerin kabul olmayacagina inaniyorlar inanclari boyle sirk kufur dolu izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 30-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alarin icyuzu gercek yuzu 1-bolum izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 31-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alarin icyuzu gercek yuzu 2-bolum izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 32-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar hz omer r.a neden nefret ederler sia-nin baslangici izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 33-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar boyle ibadet ederler namazlarida akideleri gibi bostur ive oynayarak pislikler lanet okurlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 34-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar humeyninin ahmedi nejatin hamaneynin nasrallatin besar esedin sislarin aidesi kufurdur sirktir taguttur izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

• 35-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar dunyada en cok escinsel hmo livataci lut avmine mensup olan pisliklerin iranda olduguu biliyormuydunuz bilmiyorsanizsizlere soyloruz dunyada escinsel 1 numarasi iran ikinci hollanadir ucuncusu isvicredir dorduncusu amerikadir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
• 36-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar hz ebu bekir r.a hz mer r.a hz osman r.a hz ebu bekir r,a kizi ve resulumuzun esi olan hz aise anamiza hz osman r,a kizi ve resulumuzun esi olan hz hafsa anamiza iftira atarlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=QY4-EuIgrmk

• 37-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alarin savasi islam iledir izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=zZBBr6klcJM

• 38-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar alparslan kuytul furkan vakfi bu tagut kafir musrik s-alra musluman derler izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=d91gp3uTyQQ

• 39-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar mollalar habelere 3 buyuk halifeye peygamberin hanimlarina soverler lanet okurlar kafir derler fakat yahudilere kafir demezler izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

www.youtube.com/watch?v=89-KuEYe8Y4

• 40-tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran hizbullat mutaci si-alar fuhsun kilifi muta nikahini yaparlar alin bakin gorun resmen zina ve helal sayarak kafir olurlar izle izlettir uyan tagutlari kafirleri musrikleri tani

[url]www.youtube.com/watch?v=LQ8Any3e30k[/URL]

tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar hz omer r.a lanet okuyan kufurle itham eden ve agza alinmayacak laflar atan sizlere kapak olsun hz ali r.a kizi olan ummu gulsumu hz omer r.a vermistir ve hz omer r.a hz ali r.a damadidir ve hz ali r.a 3 halifeyede biate etmistir

tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar 12 imam sapikligi kabirlere ibadet eden 12 imamdan medet uman cahil ahmaklar

tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar mutayi zinayi fuhsu mesrulastiran ve kucuk kizlara tecavuz eden pis lafir mollalar rafizi nusayri alevi caferi mutaci hizbullat nasrallat ahmedi nejat hamenyn iran devrim muhafizlari iran mehdi ordusu hakkinda dunyada ilk sayfa acilmistir inceleyin yakinda yeni videolar eklenecektir
www.youtube.com/user/IRANSIALARKAFIRDIR

tagut kafir musrik rafizi nusayri alevi caferi iran lubnan hizbullat mutaci si-alar onlara dogrulari soyledigi icin canli yayinda mutaci dedigi icin sizler zina yapiyorsunuz dedigi icin dayanamayan 2 kopek si-a sunni adama saldiriyor pislik kafirler

Üst Ana Sayfa Alt