Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selam Değerli Insanlar..

Hacı M. Çevrimdışı

Hacı M.

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm gerçekten değerli insanlar... Ben Hacı Ali Müjdeci, Şanlıurfa Siverek'liyim, 25 yaşındayım, en fazla 63 yıllık dünya hayatı kendisine yetmeyen (30'u uykuyla geçiyor zaten. Kalan 33 yılda günde 3 öğün kebapta yesemde bu bana yetmiyor) sonsuzluğu Cenneti isteyen sade bir vatandaşım... Bayramınız Mübarek olsun.. İslamiyeti hakkıyla yaşayan insanları 2 yıldır Allah karşıma gerçek hayatta ve internet ortamında karşıma çıkardı (gerçekten Allah bu değerli insanları karşıma çıkardı, kendi kendime mümkün değildi bu yolu keşfetmek) Allah hepinizden razı olsun... Not: Face hesabım yok...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah Siverekli Hacı Ali kardeşim;
Sizin de bayramınız mubârak olsun, sitemize, aramıza hoş geldiniz, inşeAllah hayırlara vesile olursunuz.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm gerçekten değerli insanlar... Ben Hacı Ali Müjdeci, Şanlıurfa Siverek'liyim, 25 yaşındayım, en fazla 63 yıllık dünya hayatı kendisine yetmeyen (30'u uykuyla geçiyor zaten. Kalan 33 yılda günde 3 öğün kebapta yesemde bu bana yetmiyor) sonsuzluğu Cenneti isteyen sade bir vatandaşım... Bayramınız Mübarek olsun.. İslamiyeti hakkıyla yaşayan insanları 2 yıldır Allah karşıma gerçek hayatta ve internet ortamında karşıma çıkardı (gerçekten Allah bu değerli insanları karşıma çıkardı, kendi kendime mümkün değildi bu yolu keşfetmek) Allah hepinizden razı olsun... Not: Face hesabım yok...
Aleyküm selam ve rahmetullah hoşgeldiniz guzel kardesım sızınde bayramınız mubarek olsun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Aleykumselam hoşgeldiniz