Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sakarya Veya Yakın Illerde Dernek Vs Var Mı?

MusaBinUmeyr Çevrimdışı

MusaBinUmeyr

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselâmu aleyküm.
Dinimi doğru şekilde öğrenip yaşamak istiyorum. Hayat gösteriyor ki bu yol tek başına gitmek için çok fazla fitne dolu. Bundan dolayı aktif olarak ilim meclislerinde bulunabileceğim, şüphelerimi giderebileceğim, nefsimi eğitip ahlak edeb öğrenebileceğim dernek vakıf vs arıyorum. Yardımcı olan herkesden Allah razı olsun.

T Çevrimdışı

taevhidicin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
düzce de 2.5 sene yaşadım. genelde tasavvuf ehli cemaatler var. ismailaga cok faal sakarya da ve duzce de... onlar da pek tavsiye edilmiyor.

MusaBinUmeyr Çevrimdışı

MusaBinUmeyr

Üye
İslam-TR Üyesi
Aynen öyle bende sakaryada gidebileceğim yer ararken çok denk geldim onlara ne yazıkki. Benim kalbim onlara ısınmıyor.

Ubeyde Çevrimdışı

Ubeyde

امنت بالله وكفرت بالطاغوت
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum Akhi.

İzmir'de yaşayan biri olarak seni çok iyi anlayabiliyorum. Sana tavsiyem bol bol kitap okuyarak akideni sağlamlaştırman , ailen ve çevrene davet yapman. Yalnız olup tevhid üzere bir yaşantı sürmen akidesi ve menheci bozuk bir çevre ile beraber olmandan daha iyidir. Bu konuda çokça dua et inşaAllah. Umulur ki Allah bizim gibilere hayırlı bir yol açar , vesselamu aleykum.

Üst Ana Sayfa Alt