Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmi Facebook Sayfamız Açılmıştır

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende 200 kisi felan sandim, benim bile arkadas sayim az olmsina ragmen 51 arkadasim begenmis durumda.:eek:kyrm:

abi ben biraz prensip sahibiyim :) birebir tanımadığım kimseleri eklemiyorum.. çok az tanımadığım adam vardır bende ekli... o da sayfasını beğendiğim için eklerim... önüme geleni ekleyince tip tip adamlar çıkıyor... daha çok harici ziyniyetten kaçıyorum :)

sayfamda beğenen sayısı artmış yine. inş. 1500-2000 i bulacak hatta geçecektir ben inanıyorum... yansız forumdaki kardeşler biraz daha çalışması gerekiyor... kendi arkadaşlarının da sayfayı beğenmek için listelerini davet ettirmeleri lazım...

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Facebook sayfamız hepimize hayırlı olsun.Rabbim muvaffak etsin,dinimizi anlamayı,anlatmayı ve vesile olmayı nasib etsin.Emek veren,hayırlı işler yapan yöneticilerden de Allah razı olsun.Rabbim cümlemize hidayet versin,ayaklarımızı sabit kılsın.İnşaAllah.....

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Süleyman kardeş sen hiç yokluk görmedin galiba.
Kardeş ben yapıcı bir eleştiride bulundum. Maksat site daha çok kişiye ulaşsın, davet başarıllı olsun biiznillah ...
Yokluk gördüm ama konuyla alakasını göremedim ... neyse ...
Bende denetçilik yapmak isterdim ama şu an kafamı derslerden kaldıramadığım için "ben yaparım" diyemiyorum ...

ebu leys Çevrimdışı

ebu leys

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş hakkını helal et yanlış anladın samimiyetinden şüphem yok.yokluk görmedinmi derkende manevi yokluk kardeş güveneceğin kaç site var kac face sayfası var veya yanında seni hayra davet edip şerden sakındıracak kimseler varmı inşeAllah vardır ama bizde yok kardeş yokluk bu işte.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
face de paylaşımlar son günlerde olmuyor. çok az oluyor...

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu face sayfası olayı gerçekten güzel oldu
insanlara islam-tr den bahsediyordumda genelde lafda kalıyordu
şimdi facede zaman geçirmeye meraklı birçok kişinin islam-tr yi okuduğunu görüyorum
bu sayede anlattıklarım aklımda kalanlarla sınırlı olmak yerine delilleriyle birlikte insanlara ulaşıyor
özelliklede bayanların bilgiye merakları ve bu bilgilere ulaşmalarındaki zorluklarını düşününce internet ortamında kolayca ulaşılan yazıların çok faydalı olduğu kanaatindeyim

Üst Ana Sayfa Alt