Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmi Facebook Sayfamız Açılmıştır

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Karışmış gibi olmak istemiyorum ama burayı "think tank" gibi görüyorum :)
Uygunsa sayfanın adminleri bize yakın olan sayfalarla ( josef islam, caps var hacı, ...) irtibata geçip orda reklam yaptırmalı ...
ayrıca her daim bir yedek sayfa da olmalı ...
neyse benden bu kadar :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yedek sayfa icin erken cünkü daha bu yeni. bu oturmadan yedek acmak mantiksiz olur. Ama ileride acilabilir.

Varsa tanidiginiz reklami sizde yaptirabilirsiniz simdi direk irtibata gecsek Allahu alem en az 2-3 bin tl den baslayacaklar :)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
istim üzeri bir sayfa olabilir yedeği bulunmalı bence:) face de düşünenler diye bir grup vardı 10 yüzmilyon bin kerecik kapatıldı !!! kafası yazılanlara basacağına inandığım çevremi davet ettim .

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kac arkadasin daveti kabul etmis ahi yazmasi gerek.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Facebook sayfaniz islama hayirli ugurlu olsun, Rabbim sizleri olmak uzere tum din kardeslerimi korusun...
benim face sayfam yok fakat bende dernekteki akhilere söyleyim insaAllah
simdilik yapabilecegim bisey varmi bilmiyom ama belki ilerde olur:)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhiler dini sayfalarin paylasimlarinin altina lafi uzatmadan islam tr'nin facebook sayfasi acildi bekleriz diye yazip link atarsaniz iyi olabilir. Ben de pc yok su an maalesef yakinda gelcek ondan dolayi yapamiyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hayırlı olsun İNşaallah .
Sayıların bu kadar çok önemi var mı?

Sayilarin tek önemi, sevap(hayr) kitlemizin artmis oldugunu görebilmek. Aksi halde sabahdan aksama kadar kendimiz gibilere yazsak birsey fark etmeyecektir. Tabi bu sayinin icinde de Allahin dilemesi ile bizlerin vesile olacagi kitle önemli. Tabii en önemlisi bizlerin hak üzere kalabilmesi, bu oldukdan sonra sayininda pek bir önemi olmamis olsa gerek.

Üst Ana Sayfa Alt