Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmen Bağımlı Oldun

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
  1. Ödüllendirildi:6 dakika önce
    Resmen Bağımlı Oldun
    1.000 adet mesaj yazdın, öyle mi? Harika! Bu ödülü kazandın! :)

Az önce mesaj geldi....Bizi bağımlıda yaptılar....Bonzai değil,resmen islam tr bağımlısı olduk.;):harika:
senin gibi aktif bir üyeye 2009 dan bu yana 1000 mesaj az :) son zamanlarda aktifleştin herhalde :)

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
senin gibi aktif bir üyeye 2009 dan bu yana 1000 mesaj az :) son zamanlarda aktifleştin herhalde :)
Son zamanlarda iyi bir sıçrama yapıp dereceyi hakettik.Her üyenin bir sıçrama ve atalet dönemi var,bizde ataleti atıp,atılım dönemindeyiz.Umarım hızlı koşan yorulur misali olmaz.Yanlız bu gidişle 2020de ancak bağımlı olursun,haberin olsun.:)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Son zamanlarda iyi bir sıçrama yapıp dereceyi hakettik.Her üyenin bir sıçrama ve atalet dönemi var,bizde ataleti atıp,atılım dönemindeyiz.Umarım hızlı koşan yorulur misali olmaz.Yanlız bu gidişle 2020de ancak bağımlı olursun,haberin olsun.:)
Ben biraz asosyal sayılırım günlük hayatta, bunu forumda yenmeye çalışıyorum :ssrtcbya: pek mesaj yazmasamda her yazıyı okumaya çalışıyorum şaka bir yana 2,5 yıl olmuş üye olalı :)

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayrlı olsun kardeşim.Rabbim hayrlı ve faydalı nice mesajlar nasib etsin. :) Rabbim birbirimizden istifade etmeyi nasib etsin,latife bir yana önemli olan bol mesaj yazmak değildir,önemli olan mesajın faydalısını ve hayrlısını yollamak.Az olsun ama faydalı olsun...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
insan hayret ediyor.
:eek::D:hmmm::p:cool::confused::islik:

Adssssız.jpg

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Anladım kadar site böyle yapımda :

Samsapan : Yönetici ve Fıkracı
Abdulmuiz: Ehli Fatwa
Hashbi Ali: Ehli Fatwa (Almança)
El-Furkan: Haberleri Forumda yayınlayan
Abdulhak : Ehli Fatwa (kullanmıyor)
Islam4ever: Ayetler.com sahibi????? ve DVD yapıp bir çok davet
faaliyetleri internete yapıyor
Moreqq: Çoğu Dosyalar paylaşıyor (Mp3/Nasheed/Kitaplar/Programlar)
El-Muhajjir: Mücahidleri paylaşan

Doğru?

Üst Ana Sayfa Alt