Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pratik Yemekler (erkeklere Ozel :d )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
2 yumurta kızarttım bildiğin ateş ediyor :D

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2017-06-14-19-59-45-950.jpg

Buda bizden olsun

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tarifi de alalım akhı :)
Akhi miktarları göz kararı koyuyorum malzemeler çiğ köftelik esmer bulgur ,domates ve biber salçası ,yağ, sarımsak, maydanoz, ceviz, nar eşkisi baharatlar: karabiber, isot, tuz, kekik, nane, kimyon ,çok az tarçın

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi miktarları göz kararı koyuyorum malzemeler çiğ köftelik esmer bulgur ,domates ve biber salçası ,yağ, sarımsak, maydanoz, ceviz, nar eşkisi baharatlar: karabiber, isot, tuz, kekik, nane, kimyon ,çok az tarçın

Yoğuruyon mu akhi sen , ben artık rondo ile yapıyorum 15 dk sürüyor :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yoğuruyon mu akhi sen , ben artık rondo ile yapıyorum 15 dk sürüyor :)
Yoğuruyorum rondo ile hiç denemedim . Akhi uzun süredir uğraşıyorum bu görüntü ve tadı bulabilmek için, dışarıda satılan markalardan hiç bir farkı yok bazılarından daha güzel :) kullandığın malzemeler baharatlar kaliteli olursa daha iyi oluyor.

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yoğuruyorum rondo ile hiç denemedim . Akhi uzun süredir uğraşıyorum bu görüntü ve tadı bulabilmek için, dışarıda satılan markalardan hiç bir farkı yok bazılarından daha güzel :) kullandığın malzemeler baharatlar kaliteli olursa daha iyi oluyor.

Akhi ben aktara gidip 3 kişik çiğ köfte malzemesi hazırlarmısın diyom ( ki bu 5 kişiye rahat yetiyor) adam tüm malzemeyi bir poşete dolduruyor onla yapıyorum tek farkı bulguru kaynar su ile ile ıslatıyorum istersen tarif edeyim bi gün dene ;)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
uskumru-tab.jpg

resim temsilidir :)

Reklam olmasın diye ismini söylemiyorum üç harfli poşetleri ile ünlü bir marketteki uskumrular mangalda çok güzel oluyor 7 tl 4 kişilik bir aileye rahat rahat yetiyor ekmeği fazla yemiyorsanız iki pakette olur :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
uskumru-tab.jpg

Reklam olmasın diye ismini söylemiyorum üç harfli poşetleri ile ünlü bir marketteki uskumrular mangalda çok güzel oluyor 7 tl 4 kişilik bir aileye rahat rahat yetiyor ekmeği fazla yemiyorsanız iki pakette olur :)
Biz yemekten cok ekmekle karin doyuran bir mileltiz abi :)

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
uskumru-tab.jpg

resmi görür görmez bunumu yapmış dedim akhi helal olsun düşüncesi ile resmi kaydırmdım ki temsili imiş :) afiyet olsun bu arada

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ikiside değil abi severek iş yapıyor ev işlerine yardım da unutulmuş bir sünnettir ;)
Bazende hanım kardeşler öyle anlatıyor ki.. Çamaşır, bulaşık, ütü erkeğin üzerine yazılmış vâciplerden. Hanım kardeşlerin maaşallah büyük bölümünde iki hadis biliyorsa bir tanesi Hz. Aişe'nin meşhur rivayeti. Ne diyelim şeriat karşısında boynumuz kıldan ince.

Üst Ana Sayfa Alt