Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kahpe pkklılar adamsanız trabzon'a gelin ulan.Ama yüreğiniz yemez tabi. Şerefsizler.Vallahi yerimde zor duruyorum ben.şehid ettikleri selef ebu selef'in twitter'inda birde şehidle dalga geçiyorlar.Domuz türevi mahluklar.

Bu gidişle orayada gelirler, bu pasiflikle evimizede girerler ve bu kafayla gidersek vurgun yiyeceğiz kardeşim.....paramparçayız..

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu gidişle orayada gelirler, bu pasiflikle evimizede girerler ve bu kafayla gidersek vurgun yiyeceğiz kardeşim.....paramparçayız..

evet farkındayım abi.Şuan ki vakıaya göre dedim.Şimdilik giremiyorlar korkudan.Ama iktidarı ele geçirirlerse oraya da gelirler.SubhanAllah ne berbat bir durum.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TR'nin Dogusu yaniyor diyorlar .. heryerde catisma varmis ... Dogru mu akhiler?

akhi işid pkk'ya saldırırken pkk'ya yardım eden türkiye, şimdide pkk pisliğiyle uğraşıyor
garnizon komutanı binbaşını öldürmüş şerefsizler
it sürüleri sırf sakallı diye insanları sokak ortasında sorguya çekiyor
kafirler istanbulda pkk bayrağıyla konvoy yaparken bizim islam tr sırf Rabbim Allah'dır dedi diye kapatılıyor
Allahın laneti kafirlerin üzerine olsun

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
akhi işid pkk'ya saldırırken pkk'ya yardım eden türkiye, şimdide pkk pisliğiyle uğraşıyor
garnizon komutanı binbaşını öldürmüş şerefsizler
it sürüleri sırf sakallı diye insanları sokak ortasında sorguya çekiyor
kafirler istanbulda pkk bayrağıyla konvoy yaparken bizim islam tr sırf Rabbim Allah'dır dedi diye kapatılıyor
Allahın laneti kafirlerin üzerine olsun

Tağutun çekici... Her şey güç için. Bir abim var, ben 'Hocam zalim tağutlar kendileriyle başbaşa kalıp yaptıklarını sorgulamaz mı?' diye sorduğumda şöyle bir tespiti oldu 'Onların kendileriyle başbaşa kalmaya vakitleri olmaz. Zalimlikleri, despotlukları, bozgunculukları sürekli artar, ta ki Allah'ın gazabını hakedinceye kadar bu böyle devam eder."

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Allahın dininin Cihadsız ve savaşsız galib olacağının mümkün olduğunu iddia edenler bu dinin tabiatını anlamamışlar"!!

Şiddet çözüm değildir diyenler yanıldı... Bu zerdüşt dinsiz köpeklerin anlayacağı dilden konuşmak lazım!!

Zerdüştse Dinsiz olmaz,dinsizse köpek olmaz köpekse Zerdüşt olmaz...

Karar verin Zerdüşt mü, Dinsiz mi,köpek mi?

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
alllah katında tek din islamdır diyerek yanınada kara köpek şeytandırı ekleterek d şıkkı yani hepsi diyorum .

alllah ?
Klavyen takılı mı kaldı,yada yazmayı mı bilmiyorsun
(Kara köpek şeytandır?
Şeytan olsa Zerdüşt olmaz,buda diğerleri kadar mantıksız

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
alllah ?
Klavyen takılı mı kaldı,yada yazmayı mı bilmiyorsun
(Kara köpek şeytandır?
Şeytan olsa Zerdüşt olmaz,buda diğerleri kadar mantıksız

tamam düzeltiyorum .

allah katında tek din islamdır diyerek yanınada kara köpek şeytandırı ekleterek d şıkkı yani hepsi diyorum .

:)

gerçi imdi bu tutar nayır o ellah der belki ama olsun ne zamandır bu sınıf yoktu piyasada ...

o bulunduğun yerin adı da amed değil bi müslümanlar oraya diyarbekr diyoruz , sen suryani asuri takılmak istersen kendi hevanın sorunu .

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tamam düzeltiyorum .

allah katında tek din islamdır diyerek yanınada kara köpek şeytandırı ekleterek d şıkkı yani hepsi diyorum .

:)

gerçi imdi bu tutar nayır o ellah der belki ama olsun ne zamandır bu sınıf yoktu piyasada ...

o bulunduğun yerin adı da amed değil bi müslümanlar oraya diyarbekr diyoruz , sen suryani asuri takılmak istersen kendi hevanın sorunu .

Hepsi çelişki olur,ama senin için öyle olsun.....

Siz Diyarbekr diyince günahlarınız mı azalıyor?

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
unutmada zamanı gelince buluşabilirsen müslüman fatihlere sorarsın niye kafir amed adını değiştirip diyarbekr'i kullandınız diye onlar cevap verir mi vermez mi bilemem tabi . :)
Sende Müslüman değil misin?
İçi boş konuşmak olmaz dimi?
Verecek cevabın mı yok?

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sende Müslüman değil misin?
İçi boş konuşmak olmaz dimi?
Verecek cevabın mı yok?

"unutmada zamanı gelince buluşabilirsen müslüman fatihlere sorarsın niye kafir amed adını değiştirip diyarbekr'i kullandınız diye onlar cevap verir mi vermez mi bilemem tabi . "

ARADIĞINIZ AÇILIM VE BARIŞ SÜRECİNE BU HESAPTA ULAŞILAMAMAKTADIR AKP Lİ VEYA GÜLENCİ BULMANIZ TAVSİYE EDİLİR :)

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"unutmada zamanı gelince buluşabilirsen müslüman fatihlere sorarsın niye kafir amed adını değiştirip diyarbekr'i kullandınız diye onlar cevap verir mi vermez mi bilemem tabi . "

ARADIĞINIZ AÇILIM VE BARIŞ SÜRECİNE BU HESAPTA ULAŞILAMAMAKTADIR AKP Lİ VEYA GÜLENCİ BULMANIZ TAVSİYE EDİLİR :)
İsminde kafiri mi olurmuş.?görünce sorarsın...

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çocuğuna abdullat veya abdulzeus ismini koymak isteyen bir müşrik "varsa" buyursun koysun bakalım ,,, benim işim olmaz :) sormaya bile ihtiyaç duymam yani .

Senin işinin olmaması söylediklerine delil olamaz.

Ilunga Çevrimdışı

Ilunga

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abdulzeusun müslüman adı olduğunu iddia eden varsa bu onun derdidir kendi delillendirsin :)
Müslüman ismi olsun olmasın dileyen ismi kullanır.Sana göre sakıncası varsa başka

Üst Ana Sayfa Alt