Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Pdf Kitap İsteği Olanlar ve Herhangi Bir Dökümanı Pdf'ye Çevirmek İsteyenler?

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ayrıca belli bir sayfa kapasitesi var anladığım kadarıyla tümünü çevirmedi dosyanın

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba morueqq kardeşim doğrudur öyle olabilir, ben bu teknik konularda çok bilgili sayılmam. Sadece bu sistemle çevirinin kolay olduğunu bildiğim için paylaşayım dedim (yani teknik tecrube/bilgi/kurulum gerektirmeyen bir çeviri sistemi). Ben chm dosyasını mobil okumak isteynlere "chm reader" uygulamasını telefonlarına veya tabletlerine kurmalarını tavsiye ediyorum. Böyle orjinal dosya bozulmadan okuyabilirsiniz.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Merhaba morueqq kardeşim doğrudur öyle olabilir, ben bu teknik konularda çok bilgili sayılmam. Sadece bu sistemle çevirinin kolay olduğunu bildiğim için paylaşayım dedim (yani teknik tecrube/bilgi/kurulum gerektirmeyen bir çeviri sistemi). Ben chm dosyasını mobil okumak isteynlere "chm reader" uygulamasını telefonlarına veya tabletlerine kurmalarını tavsiye ediyorum. Böyle orjinal dosya bozulmadan okuyabilirsiniz.

cezakallahuhayr uygulama bence de en kolay yöntemlerden biri kullanıcılar için diğer türlü karmaşık .chm dosyalarını otomatik çeviriler hatalı çeviriyor sade herhangi bir tema yoksa okunabilirlik yüksek ama diğer türlü sorun çıkıyor, pdf ,ePub,mobi,lit vs vs. gibi dosya türlerinde sorun çıkmıyor benim gördüğüm kadarıyla ayrıca internet ortamındaki bir çok e kitap da arayüzü bu sitelerin çeviremeyeceği kadar karmaşık ya da exe halinde olduğundan çeviremiyor

bu da güzel Allah razı olsun

MORUEG HACI BEN ŞİMDİ BU FETHUL BARİYİ EBOOK TA OKUYABİLİRMİYİM ? BU ARADA ALLAH sana ve ehline hayır versin ve sizleri bu dinde muttaki kılsın.amin

okuyabilirsin kardeşim
amin akhim...Allah senin de tüm müminlerinde sonunu hayır etsin,dinde anlayış ve ahlak sahibi kılsın

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
bende bir bölümü var mücahidlere nasihatlar adında bir tane kardeş kitabın tamamına yakınını tercüme etti diye biliyorum.ama türkiyede değil o yüzden bulamıyorum

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Paul Harrison'un "III.DÜNYANIN BATILILAŞTIRILMASI" isimli kitabınn pdf halini arıyorum

azizk83 Çevrimdışı

azizk83

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum bana fıkhı ekberin, fıkhu'l ebsatın, el vasiyyenin arapçası lazım. pdf 'si var mı?

I Çevrimdışı

ismail avşar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm herkese, konuya bir süredir kimse yazmamış ancak araştırma yaparken denk geldiğim bu faydalı konuya yazmak istedim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun, ben şu an ibni Hacer in el-Kavlu'l -Muhtasar adlı eserini arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim...

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
06052014200242.jpeg

Bu kitap pdf olarak var mı?

م Çevrimdışı

معذ

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İbnü'l-Cevzi' nin kitaplarının pdf sini arıyorum?

1.Şeytanın ayartması

2.Cennetin Davetlileri

3.şeytanın hileleri

4.Allah Aşkı

Ve nekadar kitabı varsa çok makbule geçer. Dua ederiz:)