Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Öncü Nesil İnsani Yardım Derneği'nin Kapanış Bildirisi Hakkındaki Görüşleriniz Nedir?

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ankara'daki yerlerine sık olmasa da fırsat buldukça giderdim. Açıklamalarındaki Kuytul cemaati ile olan isim benzerliği konusu bence gereksiz bir bahane olmuş ,isim değişikliği zor bir şey olmasa gerek . Hüsnü Zan ederek açıklayamadıkları geçerli bir gerekçeleri olduklarını düşünüyorum. Allah yardımcıları olsun

فرقان Çevrimdışı

فرقان

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bende enson 3 defa gittiğimde Ankara daki yerine kilit vuruluydu ders saatinde

musafir Çevrimdışı

musafir

Üye
İslam-TR Üyesi
şu ifadeler neyin nesidir mesela:
''deaş terör örgütü''
''milletimizi ve milletimizin çıkarlarını her zaman en üstte tuttuk....''
''biz ,milletimizin karşısında olan herkese karşı olduğumuzu ve milletimizin yanında olan herkese kucak açtığımızı ortaya koymak içi 6 yıllık çalışmamıza ve emeğimize son verme kararı aldık.''

musafir Çevrimdışı

musafir

Üye
İslam-TR Üyesi
şu ifadeler neyin nesidir mesela:
''deaş terör örgütü''
''milletimizi ve milletimizin çıkarlarını her zaman en üstte tuttuk....''
''biz ,milletimizin karşısında olan herkese karşı olduğumuzu ve milletimizin yanında olan herkese kucak açtığımızı ortaya koymak içi 6 yıllık çalışmamıza ve emeğimize son verme kararı aldık.''
tevhid ehli nasıl böyle ifadeler kullanır anlayamadım.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Komik bir açıklama.

"Ortak istişarelerimiz sonucu faaliyetlerimizi bir daha başlatmamak durdurmaya Öncü nesil yardım derneği olarak karar vermiş bulunmaltayız."

Bu kadarı yeterliydi bence. Yarin öbür gün alparslan kuytul size zamanında demistim diyebilir :p

Üst Ana Sayfa Alt