Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

NAMIMIZI TUM DUNYA DUYACAK HİLAFETİ MUHAMMEDİYE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

adem77

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ESTİRECEĞİZ AGAYIM PASAYIM DIYENLER DIZ COKECEK SADECE HİLAFETİ MUHAMMEDİYE KONUSACAK yenı İslam fedayileri aranmak tadır İslamın Buyumesi Haksız yere sahlanaları Al asagı etmekle mum kundur Gozu pek Fedayiler aranmak tadır Halıfemıze baglılık yemını edebılırsınız İslam ıcın Yenı bır cıg doğuyor Canlar kur ban olsun Allah yoluna .

Moderatör tarafında düzenlendi:
ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam Mehdî aleyhisselama değil de Erdoğan'ın çakmasına benziyor. Kasıla kasıla hitabet ediyor, bir havalara giriyor falan ahahaha. Oğlum ne boş adamlarsınız, bu salağa mı bel bağladınız

A Çevrimdışı

Antiehlirey

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ya kardeşim psikopat mısınız önünüze geleni Mehdi halife ilan ediyorsunuz.Bu sahtekara kaç paraya aklınızı sattınız

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

adem77

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Butun SESLERI Kesecegız sadece Hılafetiye muhammedıyenın sesı cıkacak Tum dunya bızı tanıyacak Dusmanlar ne kadar cok olursa olsun Tum dunya tanıyacak

A Çevrimdışı

Antiehlirey

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Lan denyo musun bu adam cidden mehdi olduguna sen nasıl ikna ettiler top sakallı tecvidli Kur'an okuyamaz kendini mehdi ilan etmiş birde mehdi hadisleri diye size ders veriyor öncelikle aklını başına al böyle hurafe sapık adamlara kapılma ümmet böyle kan ağlarken internette youteber bir mehdi bak harbi sinirleniyorum sana harbi diyorum hakaret etmemek için zor duruyorum

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Allah size hidayet nasip etsin
Kendisine biad ettiğin kimse hakkında araştırma yaptın mı ?veya mehdi a.s hakkında ki sahih rivayetleri okuyup araştırma yap ki sapma sapanı karıştırma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt