Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Namaz Kılarken Sırtımda Yanma veya Üşümenin Meydana Gelme Sebebi Nedir?

ayca_a Çevrimdışı

ayca_a

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah (c.c) ın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun din kardeşlerim benim bir sorum olacak. Bazen namaz kılarken sırtımın ortası buz gibi soğuk oluyor bazen de ateş gibi yanıyor hiç bir sağlık sorunum yok sıcaklama ya da üşüme gibi bir şey değil farklı bu ve dua ederken çoğu zaman titreme geliyor bazen sag tarafım karincalaniyor uyusuyor bunun nedeni nedir sizce? Psikolojik mi acaba ?
 
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu durum (yaşadığınız hadise) sadece namaz kılarken meydana geliyorsa maneviyatınıza bağlı olarak psikolojik bir durum olması kuvvetle muhtemeldir.

Bir diğer sebeb daha olabilir ki ilk önce bunu yaparak aradan çıkararak tedbir alınız. Yâni bu rahatsızlanmaya cin sebeb olması muhtemel.
Bunu öğrenebilmek için muvahhid bir rukyecilere giderek (Youtube'da rukyeci Adil Ramazanoğlu veya Furkan Rukye olabilir) rukye tedavisiyle bunun sebebinin cin olub olmadığına baktırmanız uygun olur.
 
ayca_a Çevrimdışı

ayca_a

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sadece namaz kılarken ve dua ederken oluyor evet cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.
 
Üst Ana Sayfa Alt