Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Mısır'da Ohal Kararı

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün 2 saldırıya uğrayan Mısır'dan bir son dakika haberi geldi. Mısır Devlet başkanı El Sisi, bugünkü terör saldırılarının ardından 3 aylık OHAL ilan etti.

Mısır'ın Tanta ve İskenderiye illerinde düzenlenen bombalı saldırılarda 43 kişi hayatını kaybetti, 119 kişi de yaralandı.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Subhan Allah. İhvana karşı yapılan bir operasyon bu bombalama işi Allah-u alim. Mursiyide ihvanlarıda idam edecekler bu ohal de galiba. Rabbim tuzaklarını başına çevirsin sisi ve yandaşlarını paramparça etsin.
amin

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Misir halkini anlamakta zorluk cekiyorum nereye kadar cekecekler bu zulmu, yillardan beri ayni.

Dunya cok kritik gunlere dogru yol aliyor muslumanlar artik kendini ummet suuru ile topyekun savas moduna soksalar iyi olacak ( genel olarak soyluyorum). Savas cok uzakta degil gibi geliyor bana ,hala teblig lafinin arkasina siginmaktan vazgecmeliler hazirlik yapmakta fayda var