Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Mesleğiniz Nedir?

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum
Sizleri tanımak için soruyorum mesleğiniz nedir ileriye dönük gerek uhrevi gerek dünyevi hedefleriniz nelerdir?
(Her yazdığım yazıda yanlış anlaşılıyorum lütfen yanlış anlamayın:))

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum
Her yazdığım yazıda yanlış anlaşılıyorum:)
Sizleri tanımak için soruyorum mesleğiniz nedir ileriye dönük gerek uhrevi gerek dünyevi hedefleriniz nelerdir?
Aleykum Selam
Kendi geçimini sağlyacak kadar tercüme işi yapmışlığım ve ailemin yaptığı bir iki itcari işte ortak olup emek vermişliğimi saymazsak öğrenciyim.
İleriye dönük dünyevi ve uhrevi hedeflerim ise değişiklik arzedebilyor ama neticede iman ve istikamet üzere, amel defterini önden alacak şekilde emaneti sahibine teslim edebilmek

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
o ne demek açıktan mı okuyoesun

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
yazmayı bilmiyorum

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vaktiniz varken kendinizi her alanda yetistirin en onemlisi bence elektronik tamiri 10 bine telefonda alsan televizyonda illaki bir gun diotun biri yanacak
Bende elhamdulillah herseyi ogrenip yapmaya calisiyorum ve oluyor gibi sizdende yasliyim :)

E Çevrimdışı

Ebu SILA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gençken inşaat ustasıydım.(sıva, fayans, boya ve alçı işleri yapardım.)
Mobilya sektöründe ise 13 yıl çalıştım. Mobilyacılığın çıraklığını yapmadım. Ustası değilim ama acemisi de değilim.
Rızkımız bizim onu aradığımızdan daha çok o bizi aramaktadır.!
Asıl kaygımızın daha çok ahiret azığı olması gerekmektedir.
Unutmayalım ki kişi takdir edilen rızkı tamamlamadan ölmeyecektir.

Üst Ana Sayfa Alt