Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mesih Deccal bu ülkelerden birinde zuhur edecektir!

ابوبكير Çevrimdışı

ابوبكير

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselâmu Aleyküm

Uzak doğu ülkeleri:
1.Çin
2.Japonya
3.Endonezya
4.Filipinler

5.Malezya
6.Brunei
7.Singapur
8.Doğu Timor
9.Tayland
10.Laos
11.Kamboçya
12.Vietnam
13.Myanmar (Birmanya)
14.Çin Cumhuriyeti (Tayvan)
15.Bangladeş
16.Pakistan
17.Sri Lanka
18.Kuzey Kore
19.Güney Kore
20.Moğolistan

Ortadoğu ülkeleri:
1.Suriye
2.Irak
3.Katar
4.Türkiye
5.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
6.Güney Kıbrıs Rum Cumhuriyeti
7.Ürdün
8.İSRAİL (büyük harflerle yazdım çünkü çok yüksek ihtimalle İsrailde zuhur edecektir)
9.Lübnan
10.İran
11.Batı Şeria ve Gazze (Filistin)
12.Suudi Arabistan
(Mekke ve Medine hariç)
13.Birleşik Arap Emirlikleri
14.Umman
15.Kuveyt
16.Bahreyn
17.Yemen
18.Mısır
19.Afganistan

Yakındoğu ülkeleri:
1.Azerbaycan
2.Ermenistan
3.Gürcistan

Bu benim iddaam değildir. Hadislerin sonunda peygamber deccalin doğu tarafında zuhur edeceğini söylüyor. Bunlarda bildiğimiz tüm doğu ülkeleridir.

Müslim, Fiten 119, (2942), Ebu Davud, Melahim 15, (4325, 4326), Tirmizi, Fiten 66, 2254

Bunlar sadece doğu ülkeleridir. 500 Tane ülke var hatta daha çok. Belki başka doğu ülkeleride vardır da ben bunları buldum. Birde illa ki, "tüm ülkeleri yazmışsın" diye inşallah yazanlar olacak. Az önce dediğim gibi 500 den çok ülke var burada 42 tane ülke var.

Zaten çoğumuz İsraili düşünüyoruz da, yanılada biliriz.

Bu arada inşallah illa ki, "Yakındoğu nedir?" diye soranlarınız olacak, çünkü biz (ben dahil) sadece Uzakdoğu ve Ortadoğuyu duyduk.

Yakındoğuda zaten Ortadoğu gibi birşeymiş, nedense adına Yakındoğu deniliyormuş.

Son düzenleme:
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Deccal bellı kardesım.Alametlerı de yaptıklarıda apacık bellı ınsanlar gormek ıstemıyor yada gorselerde bırsey yapamadıkları ıcın oylece faalıyetlerıne devam edıyor...!

cok uzaklara gıtmeye gerek yok.Gunumuz de hersey okadar cok bellı kı ımanını koruyup kollayana ne mutlu.

ابوبكير Çevrimdışı

ابوبكير

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Deccal bellı kardesım.Alametlerı de yaptıklarıda apacık bellı ınsanlar gormek ıstemıyor yada gorselerde bırsey yapamadıkları ıcın oylece faalıyetlerıne devam edıyor...!

cok uzaklara gıtmeye gerek yok.Gunumuz de hersey okadar cok bellı kı ımanını koruyup kollayana ne mutlu.
Yani, sana gore Deccal aramizda mi?

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Deccal hic gitmediki kardesim. Sen degisik bir varlikmi bekliyorsun yoksa :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayir, aksine. Gitmedigini biliyorum, bana gore de dunyada. Yalniz suan saklaniyor.
Hadiste peygamber (sav)
Yemen Denizinde ve ya galiba Sam denizindedir diyordu.
İslamiyetin disinda herkez bir nevi deccaliyete hizmet ediyor kardesim bunuda icraatlerinden anlayabilirsin.

Gunumuzde deccalden cok onun serrinden etkilenmemek icin islamiyete daha siki sarilmali ve o yolda olmeyi temenni etmeliyiz.

Üst Ana Sayfa Alt