Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Meşhur Sivas Koftesi

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Farkli bir acidan bakmak gerekirse; bunca ugras 5 adet kücücük köfteler icin mi? Yani deger mi o kadar bulasik cikarmaya ....

not: köfteler tabaga gelene kadar %20 si yenmis.

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Başka bir konu başlığı altında akhiler yemek tarifi,yaptıkları yemekleri falan anlatıyorlardı..bana ordaki AKHİLERİN yaptığı yemekler daha profesyonel ve lezzetli gibi geliyor. @Alketa abla sen boşver yemek işlerini dışardan bi dürüm ayran söyle gitsin.sonuçta herkes illa çok lezzetli yemek yapacak diye bir kaide yok. ;)(y)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Farkli bir acidan bakmak gerekirse; bunca ugras 5 adet kücücük köfteler icin mi? Yani deger mi o kadar bulasik cikarmaya ....

not: köfteler tabaga gelene kadar %20 si yenmis.

Abi napsaydim
kıymayı şokella gibi ekmeye sürüp mü yeseydim. :cry:

Hayir yani bir de bunu hangi kafayla paylaşmisim yemek tarifleri bolumunde :LOL:
Koftelerde şekil bile yok yav.

Başka bir konu başlığı altında akhiler yemek tarifi,yaptıkları yemekleri falan anlatıyorlardı..bana ordaki AKHİLERİN yaptığı yemekler daha profesyonel ve lezzetli gibi geliyor. @Alketa abla sen boşver yemek işlerini dışardan bi dürüm ayran söyle gitsin.sonuçta herkes illa çok lezzetli yemek yapacak diye bir kaide yok. ;)(y)

Yemek yemeyi Allah biliyor ya çok severim
Ama yapmayi sevmiyorum.
Bir de o zamanlar mutfakla yeni tanışıyorum
Insanlarin yaptiklari siradan bir yumurta pisirme olayi bile benim icin büyük olaydi:D
Ama dedigini cok yaptim
Yemeksepetini zengin etmis olabilirim
Yeni formati degsimeden once elmas uyeydim muhtar olmuştum

Üst Ana Sayfa Alt