Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Maişet (Geçim) Konusunda Yardımlaşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
السلام عليكم و رحمة الله

Kardeşlerim biliyorsunuz ki yaşadığımız yerde İslâmî açıdan kendimizi koruyabilmek için çaba sarf etme gayesindeyiz.Hepimiz İslâm dinine uygun huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayıp son nefeste de kelime-i Şehadet getirip ölmeyi arzu ediyoruz.
Bu başlığı açmamın temel sebebi birbimizle yardımlaşma gayesidir. Bu forumun çoğunluğu selefi Salihinin itikadı üzerine yaşayamaya gayret edinen veya bu istekte olan insanlardan oluşuyor. O zaman niçin kendi aramızda birbirimize yardım ederek ve dayanışma içinde olarak iş olsun eğitim olsun birçok alanda yardımlaşmıyoruz.
Sizlerden isteğim bu konu altında iş arayan kardeşler Selefi itikadı benimseyen kardeşlerin tavsiye ya da önerebileceğimiz işyerleri varsa yazsınlar. Allah bu girişimimi hayırlara vesile kılsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
عليكم السلام ورحمه الله وبركاته
Kardeşim halis niyetle bir konuya değinmişsiniz. Fakat oldukça hassas ve istismara çok açık bir meseledir aynı zamanda. Üstelik ileride bir sorun yaşanması durumunda hem şahsi hem dini açıdan lekelenme söz konusudur. Bu sebeble bu tür konuları birbirini tanıyan veya tanımak isteyen üyelerimizin isterlerse özelden yardımlaşması mümkündür. Bu sebeble konuyu kaldırmıyor, kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt