Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Lütfen Acil Dua

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Gidilmedik yer kalmadı diyebilirim. İlaçlar verdiler daha da farklı sağlık problemlerine yol açtı. Terapilerden de çok fazla olumlu bir sonuç alamadık. Kardeşim benim doktorluk bir problemim yok diyor. Bilemiyorum çok karışık. Psikiyatrist böyle vakalarla çok az karşılaşıyoruz çok zor bir durum demişti.

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gidilmedik yer kalmadı diyebilirim. İlaçlar verdiler daha da farklı sağlık problemlerine yol açtı. Terapilerden de çok fazla olumlu bir sonuç alamadık. Kardeşim benim doktorluk bir problemim yok diyor. Bilemiyorum çok karışık. Psikiyatrist böyle vakalarla çok az karşılaşıyoruz çok zor bir durum demişti.
valla o zaman cin lerin etkisinde olabilir Allah u Além .... arkadasların dediği gibi rukyeye sakin oldugu bir zamanda ikna edin ... kendini kötü hissettiği zamanda Kuranı Kerim okunduğunda küfür edip isyan etme olasılığı varsa okumayın sakin oldugunda okuyun rukyeye ikna edin bence .... Allah swt yardımcınız olsun

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Rabbim kardeşinize acil şifalar versin.Görünen görünmeyen tüm kötülüklerden korusun.Sizlere de sabır versin,dayanma gücü versin.İnşaAllah.

valla o zaman cin lerin etkisinde olabilir Allah u Além .... arkadasların dediği gibi rukyeye sakin oldugu bir zamanda ikna edin ... kendini kötü hissettiği zamanda Kuranı Kerim okunduğunda küfür edip isyan etme olasılığı varsa okumayın sakin oldugunda okuyun rukyeye ikna edin bence .... Allah swt yardımcınız olsun

Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Hepinizden Allah razı olsun

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
İlk tanı okb olmakla birlikte komplike bi vaka dedi doktor

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim sanırım kısaca takıntı hastalığı,küçük abimde de benzer davranışlar vardı mesela;evin kapısını kilitledimmi kilitlemedimmi diye hepimiz ikileme düşeriz şeytan vesvese verir değilmi?

Abim eğer müdahele eden olmazsa yirmi kere o kapıyı kontrol eder ,gazı biten çakmağı yanacağını umarak bin kere çakmaya çalışır.

Benden sana tavsiye şoklar ve yüklenme ile deneme yapın Allahın izniyle geçebilir ya da hafifleyebilir rahatsızlığı

Mesela imkanınız varsa şehirden uzaklaştırın insan yapımı herşeyden uzak da bir dağ başında bir kaç hafta yaşaması onu kendine getirebilir.

Veya yanına temel yaşam malzemeleri ve ona iyi bakabilecek babanız olabilir veya dengi bir arkadaşı doğa da hayatta kalma tarzı bir kaç gün büyük şok etkisi oluşturabilir bünyesinde

İşte bunlar hep doğadan uzak kalıp şehirlerin görece güvenli beton kısımlarına mahkum olmamız yüzünden oluşuyor Allahualem

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Ne yazık ki şu an vaktinin çoğunu bilgisayar oyunuyla geçiriyor. Uzaklaştırmak için uğraşıyoruz ama tekrar geri dönüyor. Zaten onlarla uğraşmayınca kendine dönüyor problem çıkarıyor sürekli. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, çok zeki. Bunları düşünmemek için oyuna veriyor kendini. İki ay sonra şehir dışına çıkacağız inşallah. Bir de medrese usulü eğitim alabileceği bir yer arıyoruz. Orda daha meşgul olacağı için takıntı için vakti kalmaz diye düşünüyoruz. Dua edin Allah yollarımızı açsın,işlerimizi kolaylaştırsın.

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne yazık ki şu an vaktinin çoğunu bilgisayar oyunuyla geçiriyor. Uzaklaştırmak için uğraşıyoruz ama tekrar geri dönüyor. Zaten onlarla uğraşmayınca kendine dönüyor problem çıkarıyor sürekli. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, çok zeki. Bunları düşünmemek için oyuna veriyor kendini. İki ay sonra şehir dışına çıkacağız inşallah. Bir de medrese usulü eğitim alabileceği bir yer arıyoruz. Orda daha meşgul olacağı için takıntı için vakti kalmaz diye düşünüyoruz. Dua edin Allah yollarımızı açsın,işlerimizi kolaylaştırsın.

SubhanAllah dünyada neler oluyor ne hastalıklar varmış. Bn halime şükretmesini bilmiyorum resmen çok az şükrediyoruz.. Allah kardeşine sağlık ve afiyet versin kardeş. Allah yardımcınız olsun.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah dünyada neler oluyor ne hastalıklar varmış. Bn halime şükretmesini bilmiyorum resmen çok az şükrediyoruz.. Allah kardeşine sağlık ve afiyet versin kardeş. Allah yardımcınız olsun.
Düşüncelerimi yazıya döktün, Allah razı olsun. Küçük kardeşimize Allahu Teala'dan acil şifalar diliyorum.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Rabb'im (c.c.) şifa versin

1480745_10201780583290844_179689238_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
10548203_635091613265065_8160745501223269554_o.jpg

10465255_617924061648487_675797673295696130_o.jpg

Hoca 13 yasinda ilim öğrenmeye baslamis hayati çilelerle dolu , defalarca kalp ameliyati olmuş Rabbimiz merhamet etsin şifa versin hocamıza hayatını şehadetle sonuçlandirsin

Son durum olarak Hocamızın kalbine pil takılmış 2. Dereceden yoğun bakıma alındığı bilgisi gelmiştir.

Dualarımızda Hocamızı unutmayalım

Üst Ana Sayfa Alt