Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Lütfen Acil Dua

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elennn:D(hos geldin) ahmet abeyyyyy
m26.gif
m26.gif
:)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Elhamdulillah, hoş geldin şimdilik

Abi bu kardesinin cahilligine ver ama simdilik nedemek anlayamadim : )

@Ahmet_el_SivaSi hoş gelmişsin akhi sana en yakın benim şuanda Allahu alem. ordudayım şuan da aramızda 4 saat 30 dakika mesafe var :D

hosbulduk akhim, walla yalniz kaldim, cok cabuk arkadas bulmam lazim..
Pekte uzak degilmis : D

Hos gördük gardas :p : D

Ahmet kardeşim kendim Sivas'a varmış kadar sevindim. Elhamdulillah!

Allah razi olsun abla sonunda fransadan kurtulduk, ama burda hayat dusundugum kadarda kolay degilmis : )

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ÖNEMLI DUYURU...

Suan telden girdigim icin nasil gözükecek bilemiyorum..

Kardeslerim suan burda çok büyük sIkIntI ve imtihan geciriyoruz, Rabbim yardimcimiz olsun..

Ismimi bu yuzden degistirdim sizlerden ricam benim sivasli ahmet, elektronik, fransa bu gibi mesajlarinizi modifye etmek ve onun yerine %%% bunun gibi bisey eklemeniz, bunu Allah rizasi icin istiyorum
bu en azimdan sorun ve problem olmasini azda olsa azaltir :'(
Sivasta tanidiginiz ve güvendiginiz ehli sünnet gencler varsa bildirin, @IsLaM4eVeR akhi biliyorsa bana yardimci olsun
lütfen bu kardesinize dua edin :'(

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Forumdaki bütün kardeşlerden dua istiyorum. Burda bir komşumuz Karaciğer kanseri ve en fazla belki bir hafta ömrü kalmış ( doktorların dediğine göre ) Allahu alem...
Bu yaşlı amca için dua edin de Rabbim inşaAllah ağrılarını/ sancılarını azaltsın ve çektiği bu acılar günahlarına kefaret olsun...

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forumdaki bütün kardeşlerden dua istiyorum. Burda bir komşumuz Karaciğer kanseri ve en fazla belki bir hafta ömrü kalmış ( doktorların dediğine göre ) Allahu alem...
Bu yaşlı amca için dua edin de Rabbim inşaAllah ağrılarını/ sancılarını azaltsın ve çektiği bu acılar günahlarına kefaret olsun...
RAbbim acılarını dindirsin,günahlarına kefaret kılsın inşeAllah.Rabbim uzun hayırlı ömürler nasip etsin.(eğer vakti gelmişse) Allah iman üzere bir ölüm nasip etsin.Allahumme amin

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

“Güneş batıdan doğmadan önce kim tövbe ederse, Allah onun tövbesini kabul eder." Müslim, Zikir 43.

Rabbim günahlarını affetsin.Geri ne ömrü kaldıysa günahlarına tövbe nasip etsin.Tövbe bile nasip olmayan ani ölen insanlar var.Allah Rasulunun a.s duası var: "Ani ölümden sana sığınırım.'"(Hadisin sıhhatini bilmiyorum) Geride kalanlarada hidayet nasib etsin.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
RAbbim acılarını dindirsin,günahlarına kefaret kılsın inşeAllah.Rabbim uzun hayırlı ömürler nasip etsin.(eğer vakti gelmişse) Allah iman üzere bir ölüm nasip etsin.Allahumme amin
Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

“Güneş batıdan doğmadan önce kim tövbe ederse, Allah onun tövbesini kabul eder." Müslim, Zikir 43.

Rabbim günahlarını affetsin.Geri ne ömrü kaldıysa günahlarına tövbe nasip etsin.Tövbe bile nasip olmayan ani ölen insanlar var.Allah Rasulunun a.s duası var: "Ani ölümden sana sığınırım.'"(Hadisin sıhhatini bilmiyorum) Geride kalanlarada hidayet nasib etsin.
Allah svt razı olsun sizlerden ve tüm dua eden kardeşlerimden...

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Ben de kardeşim ve ailem için dua istiyorum. İki aydır kardeşimin psikolojik problemleri var. Eve zor sokuyoruz. Sürekli kendisine biseyler olacağını sanıyor,korkuyor,ağlıyor.Tüm düzenimiz bozuldu. Rabbim bizim ve tüm müslümanların imtihanlarını kolaylaştırsın ve kazananlardan eylesin.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de kardeşim ve ailem için dua istiyorum. İki aydır kardeşimin psikolojik problemleri var. Eve zor sokuyoruz. Sürekli kendisine biseyler olacağını sanıyor,korkuyor,ağlıyor.Tüm düzenimiz bozuldu. Rabbim bizim ve tüm müslümanların imtihanlarını kolaylaştırsın ve kazananlardan eylesin.
Allah s.w.t kardeşinize şifa versin.Kardeşiniz ihlas, felak, nas ve ayetel kürsi biliyorsa okusun derim.

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Hem biz hem de kendisi okuyor. Ancak bazen şeytanın vesveselerine yeniliyor ve başkasının okuduğu Kuran'ı bile duymak istemiyor :( Daha önceden henüz üzerine farz olmamasına rağmen namazını da kılardı ama şu an bıraktı. Rabbimden tekrar eski haline hatta daha iyi bir duruma dönmesini diliyoruz

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Allah hepinizden razı olsun hem abdulmuizz hoca hem dr el_Muhacir abi rukye için hoca tavsiye etti. Bir aydır oraya da gidiyoruz ve hocamızın tavsiyelerini uyguluyoruz. Gün geçtikçe daha iyi oluyor ama birden eski haline dönüyor. Değişik bir durum. Dualarınızı eksik etmeyin

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
İlk başta yediklerinden zehirlenip öleceğini düşünüyordu. Bir ay sürdü bu durum hatta hiçbişey yemediği günler oldu . Su an ise kesici bir alet görse yada hafifçe bir yere vursa elini,ayağını damarım koptu mu kanıyor mu ölecek miyim diye ağlıyor. Daha önce bunları gerçek gibi gördüğünü söylüyordu ama bugün hayal olduğunu bildiğim halde çok korkuyorum dedi.

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence hem rukye hemde psikiyatrik psikolojik tedavi yöntemleri varsa denenmeli... tıbbi ilimlerin gelişmesi de Allahın lütfudur, doktora götürülürdü mü hiç çocuk ? bence ergenlik takıntılarının aşırıya kaçmış hali sizin kardeşinizin ki

Üst Ana Sayfa Alt