Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kurdeşen

E Çevrimdışı

Ebu Bekir

Üye
İslam-TR Üyesi
KURDEŞEN

1- Hindiba şerbeti Sahdere şerbeti Peynir suyu karıştırılıp bol içilir.

2- Ravend. karahelile ve koruk şerbeti peynir suyuyla içilir.

(Horlamaya karşı) KÜÇÜK DİL

Küçük dilin kaslannın zayıflaması horlamanın sebeplerindendir.

Aşağıda. bu kasların kuvvetlenmesi için iki ayrı öneri bulacaksınız:

1- Bir tutam sinirli yaprak Bir tutam mersin yaprağı Bir tutam mazı Bir tutam kekik. 1 bardak sirke hepsi kaynatılır. Günde bir kaç kez gargara yapılır.

2- 5 gr şap. 5 gr nisadır. Ham mazı. toz haline getirilip küçük dile pamuklu çubuk yardımıyla sürülür.

Y Çevrimdışı

yigit356

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
çok bitkisel tedavi yöntemi kullandım ama bi yere kadar bu kurdeşenden kökten kurtulacak bir formül gerek buna bir çözümü olan varsa allah rızası için yardım etsin.. ömrümün sonuna kadar onun için allahtan mağfiret dileyecem...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çok bitkisel tedavi yöntemi kullandım ama bi yere kadar bu kurdeşenden kökten kurtulacak .

deneyeceksin hacı. şifanı aramaya devam

Bazı Kanıtlanmış Aktiviteleri:
Zihni etkiyen (psychotropic), depresyon önleyici (antidepressant), anti-viritik ve antibiyotik etkileri içeriyor.
....... Kurdeşen hastalığının tedavisinde.

ÜRÜN İÇERİĞİ
St.John's Wort herb extract (0.3% Standardized) 150 mg*
St.John's Wort traditional vvhole herb (flovvers) powder 300 mg * https://www.islam-tr.org/bitkisel-urunler-ve-kapsuller/15285-sinir-bozuklugu-st-johns-kapsulu.html

alerjinin etkisi;
grape - itü sözlük

Üst Ana Sayfa Alt