Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kuran Mucizesi. ! Yorum Sizin.! Mala Ali Kurdi.!

• Konbuyu başlatan takva1
  • Başlangıç tarihi
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Molla Ali Kalak

Allahu ekber! welillahi'l hamd

Sözün bittiği an.

Son düzenleme:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sübhanALLAH

karabatak akhi özelden banada söyleyebilirmisin bu hocanın yerini sana zahmet

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
geçen bi akhiye bu videoyu gösterim dedim bulamamıştım :) elh...şimdi buldum

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
subhanallah
önce suizanla izledim ama sonra pişman oldum düşündüğüm gibi değilmiş Allahuakbar velillahilhamd

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
acaba bu hangi ayetleri okuyor kendi kendimize yapsak olurmu astım şeker gibi kronik hastalıklarıda iyileştirebilirmi .

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
düşündüğünüz gibi olmadığı nereden belli??
ahi sonunda söylediği şeylerden belli sahtekar birinin ağzından öyle kelimeler çıkmaz yani menfaat karşılığı yapıyo olsa neden desin o sözleri niye laiklere çatsın niye şeriatdan bahsetsin ki ?Çevresindekilerde samimiye benziyor taşkınlık yapmıyorlar ama en iyisini ALLAH(s.w.t) bilir....

dua sadık Çevrimdışı

dua sadık

Üye
İslam-TR Üyesi
ahi sonunda söylediği şeylerden belli sahtekar birinin ağzından öyle kelimeler çıkmaz yani menfaat karşılığı yapıyo olsa neden desin o sözleri niye laiklere çatsın niye şeriatdan bahsetsin ki ?Çevresindekilerde samimiye benziyor taşkınlık yapmıyorlar ama en iyisini ALLAH(s.w.t) bilir....

Samimi müslümanları inandırmanın yolu bazende laiklliğe çatmaktan, şeriatı istiyoruz demekten de geçiyor... önce böyle deyip sonunda neye hizmet ettiklerini görüyoruz nitekim...

görülmemiş hadiseler karşısında da biraz temkinli olmak gerek... çok istismar amaçlı oluyor çoğu zaman...

çevresindekiler taşkınlık yapmıyor ama kendisinde biraz sunucu, şovmen havası var... Tabii doğrusunu Allah bilir...

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi tamam da böyle şeyler olmayacak diye bir şeyde yok ki lanet olası t.c ve bir takım müşrikler dinimize hep bu cinci hocalar vs. ile saldırdıklarından böyle düşünmek normal hep zihinlerimize sahtekar sözde müslüman profilini pompaladılar...

dua sadık Çevrimdışı

dua sadık

Üye
İslam-TR Üyesi
akhıler tamam yaa her konuda bırşeyler aramayalım ne olur , maalesef kalbımız katılaştı urpermıyor bedenımız artık , nıye boyle yapıyor shovmen mı vs

SubnahAllah

Rabbimizin gösterdiği mucizeler heryerde... kalplerin ürpermesi için illa görülmedik hadiselere raslamamız gerekmiyor. Heran ayetlerin cereyan ettiği konusunda tefekkür ederek kalplerimiz yumuşak kalır. böyle hadiseler olamazmı elbette olabilir... mümkündür... fakat çağımızın dini istirmarda ve insanların samimi duygularını kullanmada başvurulan en bariz yöntemlerden biri olduğu için biraz rahatsız oldum... ortalık ilginç birşeyler gösterip partizan toplama derdindeki insanlarla dolu... buradaki kişilerin niyetini Allah bilir dedim zaten ...

dua sadık Çevrimdışı

dua sadık

Üye
İslam-TR Üyesi
ahi tamam da böyle şeyler olmayacak diye bir şeyde yok ki lanet olası t.c ve bir takım müşrikler dinimize hep bu cinci hocalar vs. ile saldırdıklarından böyle düşünmek normal hep zihinlerimize sahtekar sözde müslüman profilini pompaladılar...

elbette olamaz diye bişey yok.. ama insanlar okadar yöneldiki bu tarz şeylere... din yaşanan hayattır... bunu unuttular... kimin ekmeğine yağ sürdüğümüzü bilmeden hemen sahiplenmemek gerek diye düşünüyorum...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
müslüman feraset sahibidir akhiler

unutmayın inş...

A Çevrimdışı

allahın kulu_

Guest
takıldığım sadece o kadar erkeğin içinde kızın tek başına olması ALLAH c.c izin verdikten sonra her şey mümkündür o ol derse hemen oluverir işittik iman ettik

Üst Ana Sayfa Alt