Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Korsan Yayın İndirmek, Almak Caiz mi?

B Çevrimdışı

bilinmez

Üye
İslam-TR Üyesi
sitede bazı kitap ve ilahiler için oku ,dinle ve indir deniliyor,bu kitap ve cd yapanlardan izin alınmışmı yoksa emeklerini çalmak olmazmı (örneğin geçenlerde dursun ali erzincanlının cd leri ve ziyaeddin el kutsinin kitaplarıyayınlanmıştı ve indir deniliyor du izin alınmışsa indirebilimde diye sordum ilahileri değilde kitaplar için sordum)

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu Dinin adı altında Kendini Şöhret yapanlar bu İzini kimden aldılar,yazdıkları Kitaplar olsun,söyledikleri İlahiler olsun,Kimden İzin alarak yazdılar...

Rasulullah-Sallahualeyhivesellem-in Sevgisini Parselleyen Dursun Ali Erzincanlı bu işi yaparken kimden izin aldı ?

Bu Kitapları ,Kur'anın anlaşılması için- yazdığını söyleyen Milyonlarca Kitap sahibi kimden izin aldı ?Bu Paraları Nereye harcadılar...

İnsanları kendi Felsefik İslama bakışlarına Alet eden Hocaefendi ve Şehyler kimden izin aldı da Cemaat adı altında Hizip ve Fırkalar kurdular ?

Bu Şahısları adam yerine koyup, Kitaplarını okuyup-İlahi ve ezgilerini dinleyenler varsa bu Onlara yeterde artarda....İstedikleri böylece onlara verilmiş olur....

(örneğin geçenlerde dursun ali erzincanlının cd leri ve ziyaeddin el kutsinin kitaplarıyayınlanmıştı ve indir deniliyor du izin alınmışsa indirebilimde diye sordum ilahileri değilde kitaplar için sordum.)

B Çevrimdışı

bilinmez

Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim ilmi hak yolunda kullanmayıp saklayan ve az bir pahaya satanları kahretsin..ve şüphesiz kahredecekte

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Üst Ana Sayfa Alt