Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Koltuk Yastıklarının İçinen Konan Malzemenin Gramını Az ya da Fazla Koysak Kul Hakkına Girer mi ?

فرقان Çevrimdışı

فرقان

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm, koltuk döşeme işinde çalışıyorum. iş yerinde koltuğun kırlentlerini, yastıklarını ben yapıyorum genelde tartarak koyuyoruz tartmaktaki amac ne kadar cok koyarsak o kadar pahalıya satarız değil amaç kılıfı doldurmak yastığı içini güzelce doldurmak ne az ne fazla böyle durumlarda yastığın amacını görevini değiştimeyen eksiklik yada fazlalık kul hakkına girermi her zaman ölcüler birbiri tutmuyor bazen göz kararı doldurup takıyorsun amaç taktığın şeyin yastığa tam oturması yani eğri büğrü olmaması dışardan bakıona anormal görünmemesi içine konulanın kaç gram olduğunun önemi yok zaten ne kadar gram koyarsan fiyat değişmiyor ne yapmam lazım...
8..jpg
s-4b9fca737091f2662a97b430dc75a899773c023f.jpg

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah kardeşim ;

Kiloyla satmadığınız ve belli bir kilodadır diye teminat vermediğiniz için (ki bunlar adeten / örfen ağırlıkla da satılmaz), müşteri elle, gözle veya oturub yaslanarak kontrol eder, beğenirse alır, beğenmezse almayacağı için alış verişinizde bir sıkıntı doğurmaz.

فرقان Çevrimdışı

فرقان

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun

Üst Ana Sayfa Alt