Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kitap tanıtım ve tavsiyelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hüzün toprağa düştü. şu anda okuyorum hasan tülüceoğlu diye bir din kültürü öğretmeni yazmış. güzel ama ince bir kitap olmuş. tavsiye ederim.

G Çevrimdışı

guldeste

Üye
İslam-TR Üyesi
Hz. İsa ve Hz.Mehdi gerçeği... kitabını okuyorum güzel ve açıklayıcı bir kitap

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sırıtan ve şaşıran herkesten bir kitap tavsiyesi bekliyoruz ona göre... bu deli bilem sayfanın başından beri okuduğu bir çok kitabı tavsiye etti. sizlerde yokmu öle güzel kitaplar. deliyle boy ölçüşecek yokmu aranızda.... yuuuuuuuuuuuuuuuuhhh size :dillll

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
yaw bişiy sorcam burda bu kitapları bitirenler bi kerecik olsun Kur'an-ı Kerimin mealini bitirdimi :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ayıpsın kıs sifir. kuran alfabenin başıdır. onu bitirmeyen hiç başka kitap okumaya başlarmı :dillll

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
deli ' Alıntı:
ayıpsın kıs sifir. kuran alfabenin başıdır. onu bitirmeyen hiç başka kitap okumaya başlarmı :dillll

yoo sadece sordum ama bence okumayan varrr :huhuuhuu :agliyorum

GÜLDESTE ' Alıntı:
Ruhul Furkan (çok güzel bir kitap)

:güldüm :güldüm :güldüm

G Çevrimdışı

guldeste

Üye
İslam-TR Üyesi
o senin görüşün. ben kendi fikirlerimi söyliycek olursam... hem yazarı benim için kıymetli hemde kitabın içeriği. bütün serilerinide alıp okumayı düşünüyorum...

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
sifir ' Alıntı:
yaw bişiy sorcam burda bu kitapları bitirenler bi kerecik olsun Kur'an-ı Kerimin mealini bitirdimi :huhuuhuu
bitirmek kolayda içindeki emir yasaklara uymak amel ve teslimiyet önemli okumanın manasıda budur bir işi yabmak için öğrenir insan yabmayacağı işi neden öğrensin bizde tam tersi öğren yabma oku amel etme bu sözüm genel kimse üzerine alınmasın alınnıyorsa yapmıyordur anlamındadır buna bende dahilim gerçekler acıdırrrrrr.....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islami bölümlerimizde rabıta, tasavvuf, şey mürid ilişkisi tevhid akidesi gibi konularda sıkça bahsettiğimiz yorumlara bakmanızda fayda var derim sizlere :huhuuhuu benim islamla bağdaştıramadığım düşünce ve tasavvurlar mevcut o kitapta. sorun ya onlardadır yada bede. ama galiba bende değil :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt