Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kedi'mi Sahiplendirmek Istiyorum.

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼ Çevrimdışı

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Es selamun aleykum kardesler 7.5 aylik kedimi sahiplendirmek istiyorum gaziantepte olan ve sahiplenmek isteyen kardesler mesaj atabilir.

Ismi pati.
7.5 aylik.
Erkek, sevecen , oyuncu, temiz.
Tuvalet egitimi var.
Kuru mama yiyor.
Asilari tam.
NOT: Tuvaleti,mama kabi ve su kabi, tirmalama tahtasi ve yatagini ucretsiz olarak verecegim.

Garib Muslim Çevrimdışı

Garib Muslim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam kardeşim bence sen onu en güzel doğaya bırakarak sahiplendirirsin bu hayvanlar tatlı hoşlar lakin evde kötü kokuya sebebiyet veriyorlar tüyleri çok zararlı olabiliyor hastalık kapmışsa heleki insanlara faydadan çok zarar verebiliyor birde öldüğü zaman insanda derin üzüntü bırakabiliyor bu benim görüşüm hayırlı olan bu hayvanları doğal ortamına bırakmak Allahu alem..

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼ Çevrimdışı

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi asilari tam bir sekilde yapili oldumu bir zarari olmuyor tuvaletini kendi yapiyor ve ustunu kapiyor temiz hayvandir kedi.. Evcil hic disari hayati gormemis kedileri dogaya birakmak evcil kedileri bile bile olume gondrrmek gibi birsey ahim o yuzden evcil kediler birakilmiyor.

Garib Muslim Çevrimdışı

Garib Muslim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi asilari tam bir sekilde yapili oldumu bir zarari olmuyor tuvaletini kendi yapiyor ve ustunu kapiyor temiz hayvandir kedi.. Evcil hic disari hayati gormemis kedileri dogaya birakmak evcil kedileri bile bile olume gondrrmek gibi birsey ahim o yuzden evcil kediler birakilmiyor.
tamam akhi sen bilirsin ben gördüğümü söyledim dediğin gibiyse öyle olsun canım kardeşim.

Üst Ana Sayfa Alt