Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Karikatürist Lars Vilks ve iki koruma polisi trafik kazasında geberdi.

salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
İslam Peygamberine karşı hakaret içeren karikatürler çizen lars vilks adlı isveçli aşağılık insan ve ona tahsis edilen 2 koruma polisi, içinde bulundukları araçla tırın altına girerek müthiş şekilde can verdi.

"2007 yılında İsveç'in yerel gazetesi Nerikes Allehanda, Lars Vilks'in Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürlerini yayımlamış, karikatürler İslam dünyasında büyük tepkiye neden olmuştu. 2007 yılından bu yana gizli bir adreste yaşayan ve polis korumalarıyla gezen Vilks, birçok programda protesto edilmiş ve yumurtalı saldırıya uğramıştı. "

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Elhamdülillah

Allah Tır Şoförüne hidayet versin

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Bir alimin bir videosu vardı bulamadım, karikatür meselesiyle alakalıydı... "Allah Teâlâ, Resulünün intikamını bizzat kendisi üstlenmiştir..." diyordu o videoda... SubhanAllah! O söz geldi aklıma. Allahu Teala onu doğruladı. Elhamdulillah.

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Eğer Allah swt bizatihi peygamberinin intikamını aldıysa ki öyle o zaman müslümanlar Korksun bu kadar müslümanın arasından birkaç tane yiğit çıkmıyorsa o kafiri öldürecek ümmeti Muhammed'e yazıklar olsun

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
O
Eğer Allah swt bizatihi peygamberinin intikamını aldıysa ki öyle o zaman müslümanlar Korksun bu kadar müslümanın arasından birkaç tane yiğit çıkmıyorsa o kafiri öldürecek ümmeti Muhammed'e yazıklar olsun
üstad haklısın katılıyorum sana. Ben İsveç’te yaşıyordum ve durumu biliyorum.emin ol onlarca yiğit bu keferenin kellesini almaya kalkıştı lakin cidden 15 yıldır 7/24 koruma altında.affedersin tuvalete,yatak odasına dahi koruma polislerle giriyor.karısı ile başbaşa dahi kalamıyordu..yüksek seviye koruma vardı..demekki ölümü bir trafik kazasından olacakmış oldu geberdi gitti elhamdulillah şimdi vakit hesap vakti..

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
O

üstad haklısın katılıyorum sana. Ben İsveç’te yaşıyordum ve durumu biliyorum.emin ol onlarca yiğit bu keferenin kellesini almaya kalkıştı lakin cidden 15 yıldır 7/24 koruma altında.affedersin tuvalete,yatak odasına dahi koruma polislerle giriyor.karısı ile başbaşa dahi kalamıyordu..yüksek seviye koruma vardı..demekki ölümü bir trafik kazasından olacakmış oldu geberdi gitti elhamdulillah şimdi vakit hesap vakti..
Alınan önlemler koruyacak sandılar. Allah onların önlemlerinden şüphesiz daha büyüktür ve bu da tecelli etti. Kıt akıllarınca olağanüstü bir koruma sağlamışlardı halbuki.
Kafir tıyneti hiç değişmiyor.

Usuli Çevrimdışı

Usuli

ےے مِلَّةُ إِبْرَاهِيمَ ےے
İslam-TR Üyesi
الحَمدُ لِلهِ ربّ العَالَمِين
مُــــسْـــتَـــرَاحٌ مِـــنْـــهُ

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
O

Bizi bilgilendirdiğin için Allah razı olsun ahi.

K Çevrimdışı

Kerbela Şehidi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu tür insanları anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum bazen...
Müslüman olmayı geçtim, ne uğruna hayatının geri kalanını fare gibi geçiriyorsun, neden?
Peygamber efendimize hakaret ettiği için bu şerefsize madalyamı verdiler, hayır tamtersine biraz akıl sahibi olan dindaşları dahi karşı çıktı.
Kendine bahaullah diyen bir adam peygamber olduğunu söylüyor, bana ne arkadaış. Onun peygamberliğini reddederim tamam ama hakaret edince ne olacak, elime ne geçecek yani. Kaldıki bahaullaha bu şekilde hakaret etsem baıma kolay kolay bir şeyde gelmez yani.
Bu insanları anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum...

Üst Ana Sayfa Alt