Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kadrajımdan. . .

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
27739

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Âleykum we Rahmatullâhi we Berekâtuh abla sanırım şaka yapmış ciddi değil ALLAHu Âlem, su-i zan etmeyelim.

Tabi ki dusundum ancak..

Duz bir cumle ve arkasinda bir smiley yok ve de surat asan bir yorum var ancak duzeltme de yapilmamis. Dolayisiyla "Ali gel" kadar net bir cumleyi, nedensiz ve dayanaksiz olarak "Ali gelme" olarak algilayamadim kardesim.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Tabi ki dusundum ancak..

Duz bir cumle ve arkasinda bir smiley yok ve de surat asan bir yorum var ancak duzeltme de yapilmamis. Dolayisiyla "Ali gel" kadar net bir cumleyi, nedensiz ve dayanaksiz olarak "Ali gelme" olarak algilayamadim kardesim.
Samanpan abi uzun zamandır yok bu yüzden doğal olarak tanıma fırsatı elde edemedin ablacım )
Bahsi geçen abinin espirili olduğu forumca bilinen bir husustur. Ama dediğim gibi tanıma fırsatı olmayınca ve dediğin gibi emoji bazında bir şey de olmayınca yanlış anlaşılmış olunabilir )))

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samanpan abi uzun zamandır yok bu yüzden doğal olarak tanıma fırsatı elde edemedin ablacım )
Bahsi geçen abinin espirili olduğu forumca bilinen bir husustur. Ama dediğim gibi tanıma fırsatı olmayınca ve dediğin gibi emoji bazında bir şey de olmayınca yanlış anlaşılmış olunabilir )))
Gelsin ben de nasibimi alirim o zaman ,bekliyorum =))) Bir gun gelir gorur =))

Sapanpan'i da ilk Sacmasapan okumusum zaten =)) Daha fazla ugrasmayayim adamcagizla =)

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Giden birçok kıymetli insan gibi onun da gelmesini bekliyoruz. Bakalım, nasip ))

Saka severim, gelsin insAllah.

Hayir muhtemelen anilmaktan kulaklari kizardi adamcagizin ama nedenini nerden bilsin =))

Ben dedim bu konular benim icimi acar diye =) Arada iki resim cekseydim de ekleseydim keske. Kurukalabalik yaptim habire =) Gerci bu hasta halimle gordugum manzara Bim, 101 ve Hakmar'dan ibaretti =)))

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Saka severim, gelsin insAllah.

Hayir muhtemelen anilmaktan kulaklari kizardi adamcagizin ama nedenini nerden bilsin =))

Ben dedim bu konular benim icimi acar diye =) Arada iki resim cekseydim de ekleseydim keske. Kurukalabalik yaptim habire =) Gerci bu hasta halimle gordugum manzara Bim, 101 ve Hakmar'dan ibaretti =)))
Rabbim ağrı bırakmayacak şifa versin ))
Eskiden ben de öyle söylerdim, dışarı çıkmadığım günlerde çekecek bir şey yok ki derdim. Fakat sadece bakış açısı )))
Biraz farklı bir gözle bakınca zaten görünüyor

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim ağrı bırakmayacak şifa versin ))
Eskiden ben de öyle söylerdim, dışarı çıkmadığım günlerde çekecek bir şey yok ki derdim. Fakat sadece bakış açısı )))
Biraz farklı bir gözle bakınca zaten görünüyor
Allah razi olsun canim ♡

Peki o halde gozlerimi actim ve disardaki resmi farketmeye calistim (sayende diyelim)..;)
20210917_195917.jpg

Üst Ana Sayfa Alt