Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kadrajımdan. . .

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Nerdeyse “ulu camii baya baya güzelmiş “ diyecektim :giggle:
abla biz oralara gidemedik göremedik ama sayende belki daha fazlasını görüyoruz Allah razı olsun
)))
Allah sizden razı olsun abi estağfurullah. Rabbim hayr ile nasip eylesin sizlere ve isteyen herkese.
Siz böyle söyleyince bir konu fikri aklıma geldi aslında.

Herkes yaşadığı veya gezip gördüğü şehrin tarihi veya güzel yerlerini bir konu altında paylaşabilir. Mesela "Diyarbakır Hakkında" adlı bir konu veya "Bursa Hakkında" gibi. Hem şehir hakkında tarihî bilgileri varsa efsaneleri, fotoğrafları vs payşabilir. Böylelikle forumumuzu çok güzel bir açıdan zenginleştirmiş oluruz. Hem de göremediğimiz yerleri görmüş bilmiş oluruz )

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
)))
Allah sizden razı olsun abi estağfurullah. Rabbim hayr ile nasip eylesin sizlere ve isteyen herkese.

Herkes yaşadığı veya gezip gördüğü şehrin tarihi veya güzel yerlerini bir konu altında paylaşabilir. Mesela "Diyarbakır Hakkında" adlı bir konu veya "Bursa Hakkında" gibi. Hem şehir hakkında tarihî bilgileri varsa efsaneleri, fotoğrafları vs payşabilir. Böylelikle forumumuzu çok güzel bir açıdan zenginleştirmiş oluruz. Hem de göremediğimiz yerleri görmüş bilmiş oluruz )
Bence güzel bir fikir.hiç olmazsa içimizden biri o şehre gideceği zaman nelerin var olduğunu,hangi tarihi mekanların vs olduğunu öğrenir ve faydalanabilir. (y)

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
28075

28076

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
)))

Mesela bugünlerde istanbuldayım.ama doğru düzgün gezilecek görülecek yerleri bilmiyorum.1-Ayasofya 2-Eminönü :giggle:

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
)))

Cok iyi olur cunku ben ozellikle GuneyDogu, DoguAnadolu, IcAnadolu ve Karadeniz tarafini hic bilmiyorum.

Genel paylasilanlarda da sehir yazmayinca; o yerin ünlü yerini bilmedigim icin, anlayamiyorum :giggle:

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
20211003_185503.jpg
20211003_182206.jpg

Üst Ana Sayfa Alt