Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Kadir Mısıroğlu Yoğun Bakıma Alındı

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Kemalistlerin korkulu rüyası Tarihçi araştırmacı yazar Kadir mısıroğlu bugün hastalığının ilerlemesi nedeniyle yoğun bakıma alındı. Rabbim şifa versin.

S Çevrimdışı

seda1993

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah hayırlı şifa veya ölüm nasip etsin. Fakat bu adam nedense bana mükemmel saçma geliyor....İnşallah her şey onun için hayırlı olur...

S Çevrimdışı

seda1993

Üye
İslam-TR Üyesi
Kemalist propagandanın neticesi kitaplarını okuduğunuzda verdiği delillere hayret edersin
Doğrudur açıkcası okumuşluğum yok sadece 'Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermek farzdır dediği bir videosunu gördüm. tabi doğruluğu nedir bilmiyorum. O günden beri hakkatten deli galiba diyorum... Ama Ataturk hakkındaki görüşlerinden ötürü de tebrik ediyorum. Sırf bu sebeple cennetten köşk sahibi olur inşallah. Kimsenin yapamadığını yapıyor...

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kemalistlere acımadan vursa da kendisinin ne olduğu bilene malum. Allah, ölmeden önce hidayet nasip etsin.

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Bidatleri, yanlış düşünceleri de olsa ihtilaflarına rağmen müslümanlar birdir, tektir kadir mısıroğlunun samimi bir dava adamı olduğundan zerre şüphem yok tayyip erdoğan konusunda hataya düşmesi din farklılığını gerektirmez Rabbim verdiği hizmetlerden dolayı ona rahmet etsin günahlarını bağışlasın.