Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kabir Ve Türbe Belgeseli Online Izle Indir

S Çevrimdışı

SuMeYYeLeR

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah(cc) razı olsun hocam...

video da; kabirler için yapılan pek çok bi'dat davranış ortaya konulmuş. anlayana ve de anlamak istemeyenlere ders olsun inşAllah...

ve's-Selam

H Çevrimdışı

hasret_gülleri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun murat abı gercekten insanlar çok sapıklık içindeler ben 1 kaç yıl önce bir tarikata girmiştim ve baktım çok şirk var çıktım ve ben çıktım diye beni dinden çikmiş ilan ettiler rabbim beni afetsin inşallah tövbeler rabitalar insanlar gercekten ziyandalar benim abımde allah razı olsun çok uğraştı va bana cd ler verdi ve onları seyrettim gercekten şirkkin içinde olduğumu gördüm tağut cdsi ve diriliş ve ben bunları o insanlara seyettirmek istetim ama benden uzaklaştılar ve neyse çok şükür doğruları görebildim ve sizlerde biliyorsunuzdur okadarki şeyhlerini ilahlaştırmışlar ve ben dayanamıyordum hareketlerine ya hak seydam diyip bayılıyorlardı rabbim onları hidayet etsin ve beni de af etsin inşallah rabbim sizlerden razı olsun.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kabir.png

musabkoyluoglu.blogspot.com.tr

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler bu belgeseli yayabildiğiniz kadar yayın.Sitelere,forumlara falan ekleyin.Türkiye'de çok yaygın olan türbe bidatı,kabir ve türbelerdeki yapılan şirkler anlatılıyor.

Üst Ana Sayfa Alt