Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-TR Size Neyi Çağrıştırıyor?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ah bende bir bilsem :love:

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
öğrendiğim yer...cevaplamasamda bılmedığım konuları oğrenıyor ve araştırıorum burda bılmedıklerımı azaltmaya başladım ben...

Allah razı olsun...

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
bnim siteye ilk girdiğimde dikkatimi çeken bi slogan vardı islam kardeşliği. KARDEŞLİK BAĞLARINIZA hayranım onun dışında ne ifade ediyor...... bilmiyorum

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
BANA GÖREDE HER ŞEYİ BİLMEDİKLERİMİZİ ÖĞRENİYOR ACIYIDA NEŞEYİDE TADIYORUZ....

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Z Çevrimdışı

z-m-n

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BEN ASK'A ASIGIM, LEYLA 'YA DEGIL
'aşka aşığım ben leylaya değil'çok severek dinlediğim bir ezgi
aşkla yüklü ve anlamlı.... selametle

Z Çevrimdışı

z-m-n

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ya kusura bakmayın arkadaşlar musab bin umeyrin bu sözü aldı götürdü başka diyarlara, konu dışında açıklama yaptım. islam tr yeni olduğum için henüz net birşey çağrıştırmıyor.umarım çook faydasını görürüm...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bendede islam çalışmalarında tebliğ noktasında bilinçlenen kişilerin ilk evresi ilk sınıfını çağrıştırıyor(islam tr)....bence bilgili belli bir yere gelmiş inşallah bi iznillah ..........müslümanların burada bakış açısı şöyle olmalıdır.......insanlara yardımcı olmak yol göstermek doğruları paylaşmak .....bir şeyler verebilmek olsun diye düşünüyorum bu düşünce ile hareket ediyorum.............selametle

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
BEN DE NETE GİRDİGİM DE GİRDİGİM TEK DÜZGÜN SİTEYİ (HATTA BAZEN SADECE BURADAYIM )HATIRLATIYOR KARDESLİĞİİZ DUALARDA DEVAM EDIYORDUR UMRAIM SELAMETLE

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu konuda sana katıldığımı söyleyemiyeceğim. yoğun değil ama ölçülü ve yerinde işlendiği bir mekan deyipte seni gıcık etsem :güldüm