Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr Mobile Servisi

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum we Rahmetullah;
Kardeşlerim Bu ara android ile uğraşıyorum Sayfamızın bir kaç konuda sayfamızın neden mobil uygulaması yok diye kardeşlerimiz söylüyordu bende bu konuda bir çalışma yapmak istedim ve Islam-tr Android Apksı oluşturdum. Fırsatım oldukça farklı versiyonlarını yapmayı düşünüyorum

Link Aşağıdadır.
tQFiRI.png

https://drive.google.com/open?id=1KF7CwJLfMsLzgiTSD7g6cazzEM4xJC_m

Ummu Sare Çevrimdışı

Ummu Sare

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum we Rahmetullah;
Kardeşlerim Bu ara android ile uğraşıyorum Sayfamızın bir kaç konuda sayfamızın neden mobil uygulaması yok diye kardeşlerimiz söylüyordu bende bu konuda bir çalışma yapmak istedim ve Islam-tr Android Apksı oluşturdum. Fırsatım oldukça farklı versiyonlarını yapmayı düşünüyorum

Link Aşağıdadır.
tQFiRI.png

https://drive.google.com/open?id=1KF7CwJLfMsLzgiTSD7g6cazzEM4xJC_m

Aleykum selam ve rahmetullah
Allah razi olsun emeginize sağlık. Çok güzel bir uygulama olmus

Elhamdulillah çok güzel olmuş, ellerine sağlık, Rabbim ecrinizi versin. İndirdim kurdum. Fakat Üye adı ile girince kaydetmiyor gibi görünüyor, bir konuyu açınca üye adıyla girilmiş kaydedilmiş görüküyor. Bu sorunu halledebilirseniz daha güzel olacak

Ek olarak

Yeni yazilan mesajlari guncellemiyor.

Yani Uygulamaya ilk giriste ana sayfada yeni yazilan mesajlar görünüyor fakat "Yeni mesajlar"a tıklayınca güncellenmiyor

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Selamun aleykum emeğinize sağlık Allah razı olsun gerçekten forumumuzun böyle bir uygulamaya ihtiyacı vardı Allah ecrinizi versin.
Şikayet sıralıyormuş gibi olmasın ama bir konuya girince böyle oluyor. Telefondan kaynaklı da olabilir bilemiyorum. Daha iyi hale getirilmesi için bunları bildirmek gerekir inşeAllah.
Screenshot_2018-03-05-23-04-04.png

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hmmm bir ek fikir genelde insanlar namaz vakitlerini sorarlar googledan bu uygulamaya daha geniş kitlelere ulaşmak için daha sonra böyle bir parça eklenebilir mi? bir nevi tag olayı yani . sallıyorum namaz saatini (sahur iftarıda ) sorar karşısına bu uygulama çıkar bu da neymiş diye indiriverir .

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
MaşaAllah .. Eksikleri giderenlerin eksiklerini de Allah gidersin.. Ellerine sağlık kardeş.. Bir kardeşimin de dediği gibi daha güzel olabilmesi için gördüğümüz eksikleri söylesek daha faydalı olur inşaAllah.. Bende belirtmek istedim ki uygulamanın bildirim ayarlarıda olsun ve mesaj veya bildirim geldiğinde anaekrana da gelebilsin.. Olursa ellerine sağlık, olmazsa da yüreğine:)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun hem pratik olmuş hem de daha fazla kitleye ulaşacaktır inşeallah

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu programi yazmak ciddi emek isi zamanla guncellenecektir diye tahmin ediyorum :)

Java dili ve c++ yazilim isi hic kolay degil.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun Aleykum Yeni Program Üzerinde Çalışıyorum Şuan Kardeşlerim Yeni Eklemeler yapmaktayım birkaç güne yeni versiyonu hazır olur inşeAllah Selamun Aleykum ve rahmetullah

Aleykumselam ve rahmatullah