Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anket Islam-tr Ile Nasıl Tanıştınız?

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu siteyi nasil buldum hatirlamiyorum , ama ilk defa islami olarak ayni itikatte bir site buldugum icin cok sasirmistim.

Cunku ne zaman islami oldugunu idda eden bir site bulsam icinde muhakkak sapiklik oluyordu. Basta uye olmak istemedim nedeni bende kalsin))) baya birde direndim. Ama su linkleri gormek icin uye olunuz kelimesi yuzuznden uye oldum. Iyikide uye olmusum

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah CC uyeligimizi ve birlikteligimizi dunya ve ahirette daim etsin akhiler..hepiniz tekrardan hosgeldiniz

E Çevrimdışı

ehl_i sünnet

Üye
İslam-TR Üyesi
sabrinin outa attıgı gollerı ararken japonya depremı vıdeosu ıle karsı karsıya kaldıgımız su ınternet dunyasında ordan oraya amacı dısında gezınırken bu sıteyı bulanlar coktur emınım benım gıbı=)Ama garıp seyler var farklı bır sıte.geleneksel dın algısından otelerde.tabı bazen benım damarıma basan seyler de gordum ama bılmıyorum hepsı dogru mu ınsanın aklı karısıyo

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilk olarak risale i nur daki hataları araştırırken bulmuştum burayı.ilk bulduğum zamanlarda bu siteyi aşırı bulmuştum bazı konularda.ancak sofi yalanlarına karşı hakikati görmek nasip oldu bu forumda.Allah ayaklarımızı sabit kılsın doğru yolda.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Takva Forum kapanınca onu ararken buldum

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
benim kardesim mücahitleri çok arastirirdi ve bu siteyi bulmustu, sonra banada söyledi ben tabiki önceden kizmistim kendi kafandan bilmedigin yerlere gidiyon diye (sadece bu site için geçerli degil) sonra dedimki dur ben bi bakiyim neyin nesiymis diye, simdi ise bagimli oldum:D

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Google! Aslında bu Google'ın ahlakını müslümanlar ornek almalı. Bilmediği seyde hemen bir bilene yonlediriyor. Yalnız su kötü tarafı var iyi kötü soru ayırt etmiyor. Yani bonzai arasan onun da yolunu gösteriyor şerefsiz!:D